Moda na styl eko

Rosnąca świadomość społeczeństwa sprawiła, że popularna stała się moda na produkty ekologiczne. Zastąpienie wielu artykułów jednorazowych tymi, które wytrzymają dłużej niż foliowy worek na zakupy, spowodowało pojawienie się na rynku coraz lepszych zamienników.

Moda na styl eko. Materiały prasowe

Alternatywne produkty są nie tylko bardziej estetyczne, ale również wyższej jakości. Jakie popularne produkty ekologiczne pojawiły się we współczesnym świecie?

Stylowa natura

Plastikowe sztućce, foliowe worki, kubki papierowe z plastikowym wieczkiem, a także wiele innych produktów używanych przez nas na co dzień powoduje, że ilość śmieci rośnie z dnia na dzień. Ma to niebagatelny wpływ na środowisko naturalne, sztuczne surowce rozkładają się przez wiele lat, a nam rozdarcie worka z folii zajmuje dosłownie chwilę. Zdecydowanie ekologiczną i zdrowszą nie tylko dla otoczenia, ale i dla nas są bawełniane torby. Solidny i trwały materiał, jakim jest bawełna, daje gwarancję, że torba nie zniszczy się szybko. Naniesienie ciekawych nadruków znakomicie wyróżni każdą torbę. Modne swego czasu były torby z hasłami dającymi do myślenia, że zakup torby markowej nie zawsze jest najlepszy, a na pewno nie ekologiczny. Torby z zabawnymi napisami – nie tylko wywołują uśmiech na twarzy, ale są również elementem ważnego przekazu. Moda luksusowa nie zawsze jest produkowana zgodnie z naturalnym środowiskiem, a ceny za produkty markowe przekraczają wyobrażenie większości społeczeństwa.

W sklepie Gift More znajdziemy różne rodzaje toreb bawełnianych, te idealne na zakupy w warzywniaku, na wino jak i te mogące zastąpić torebkę na ramię. Wielbiciele nurtu eko z pewnością znajdą w ofercie ulubione wzory i kolory. Ciekawe nadruki nazw metropolii jak Warszawa, Paryż, Mediolan, Łódź, Tokyo skutecznie przyciągają wzrok i ożywią każdą stylizację.

Pożytek z picia kawy

Picie kawy na wynos dla wielu ludzie jest modnym elementem życia, a dla innych koniecznością z uwagi na tempo życia, przebywanie w ciągłym biegu. Wystarcza jedynie czasu na szybką kawę na wynos w jednorazowym kubku. Obecne tendencje pokazują, że coraz więcej firm z wyposażeniem oferuje również kubki termiczne wielorazowego użytku, wyglądem przypominające te papierowe. Pojawia się także coraz więcej innowacyjnych produktów, jak projekt produkcji kubków z fusów kawy. Odpad z kawy zostałby praktycznie wykorzystany, jednak projekt jest póki co w fazie planowania. Kiedy będzie coś więcej wiadomo, nie ma na razie informacji.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Gift More zajmującą się produkcją toreb bawełnianych.

Materiały prasowe

Wpis znaleziono dzięki:

- Picie kawy na wynos

- Artykuły jednorazowe

- Torby na zakupy