Top 10 najlepszych aplikacji dla kobiet na smartfony

Współczesna kobieta lubi robić wiele rzeczy na raz, być wszędzie na czas i jeszcze mieć czas dla siebie. Zdarza się jednak, że praca i nadmiar domowych obowiązków sprawiają, że nie zawsze wystarcza nam czasu na wszystkie zaplanowane czynności.

10 najlepszych aplikacjidla kobiet

Poniżej prezentujemy 10 aplikacji na smartfony, które mogą okazać się naszym sekretem oszczędności czasu i radzenia sobie ze wszystkimi codziennymi obowiązkami sprytnie i przyjemnie. 

1. Kontrola wydatków

– idealna aplikacja dla kobiet, które lubią mieć wszystko pod kontrolą, a zwłaszcza swoje wydatki. Pozwala kontrolować stan wielu kont, kart kredytowych, planować budżet, a także śledzić wpływy i wydatki wielu osób dla różnych kategorii. Intuicyjna i łatwa w użyciu, a do tego przyda nam się też za granicą – możemy sprawdzić swoje wydatki w przeliczeniu na złotówki. Jeśli prowadzimy biznes, pomoże nam zarządzać fakturami, rachunkami oraz naliczać VAT. Oczywiście nie każdy może podejrzeć nasz budżet – dostęp do aplikacji zabezpieczamy hasłem.

2. Listonic

– z tą aplikacją szybko stworzymy listę zakupów i dodatkowo podzielimy się nią z rodziną, czy znajomymi. Zapisane przez nas produkty posortują się według kategorii, co jeszcze bardziej ułatwi wizytę w supermarkecie. Co więcej, aplikacja dostarczy też sprytne porady kulinarne, z których dowiemy się, jak mądrze kupować, przechowywać i przygotowywać zakupione produkty. To oszczędność czasu i pieniędzy.

3. Zlotewyprzedaze.pl

– chyba każda z nas lubi polować na okazje. Jednak ilość codziennych obowiązków sprawia, że często brakuje na to czasu. Z pomocą przychodzi aplikacja Zlotewyprzedaze.pl, dzięki której zyskamy dostęp do bardzo atrakcyjnych wyprzedaży – zdarzają się obniżki nawet do 90%! Do wyboru mamy różne kategorie – od ubrań, przez buty, kosmetyki, czy wszelkie akcesoria domowe.

4. Astrologia

– lubisz wiedzieć, co spotka Cię w przyszłości? Nie musisz już przeszukiwać całej gazety w poszukiwaniu kilku zdań horoskopu. Dzięki aplikacji Astrologia poznasz swój, tygodniowy, miesięczny, a nawet roczny horoskop. Z aplikacją poznamy również znaczenie naszych snów i dowiemy się, co oznacza nasze imię.

5. Przepisy.pl

– jedna z najpopularniejszych aplikacji kulinarnych w Polsce. W bazie znajdziemy ponad 5 000 sprawdzonych przepisów krok po kroku i opatrzonych apetycznymi zdjęciami. Dodatkowo otrzymamy propozycje dań na każdy dzień, porady kulinarne, przeliczniki miar, minutnik i wiele innych przydatnych informacji.

10 najlepszych aplikacjidla kobiet2
Kazam Tornado 348

6. Moje wypieki

– Aplikacja zawiera ponad 1000 przepisów w różnych kategoriach, od biszkoptów i serników, przez torty, bezy, szarlotki, pierniki aż po chleby i bułeczki. Z pewnością znajdziemy tu przepis na każdą okazję. Ponadto apka daje możliwość tworzenia listy zakupów, dodawania przepisów do ulubionych i dzielenia się nimi ze znajomymi. Przepisy pochodzą z wielokrotnie nagradzanego i wyróżnianego w swojej kategorii bloga „Moje Wypieki” autorstwa Doroty Świątkowskiej.

7. Pudełko na Gwarancje

– dzięki tej aplikacji już nigdy nie zgubimy paragonu! Pozwala na przechowywanie paragonów, gwarancji i faktur. Wystarczy, że wykonamy 3 proste kroki (zdjęcie produktu, zdjęcie paragonu i wprowadzenie opisu lub skan kodu kreskowego), a dokumenty zawsze będą pod ręką. Paragony możemy grupować w „pudełkach”, które same nazwiemy. Dodatkowo, aplikacja poinformuje nas, gdy będzie mijał termin gwarancji poszczególnych produktów.

8. Dieta.pl

– jeśli chcemy przejść na dietę, ale brakuje nam pomysłów i czasu na ułożenie odpowiedniego jadłospisu, dieta.pl z pewnością nam w tym pomoże. W łatwy sposób dobierzemy odpowiedni jadłospis, który pozwoli zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Do wyboru mamy m.in. dietę wegańską, 1000 kCal, tygodniową, lekkostrawną, a nawet bezglutenową. Aplikacja jest przydatna nawet jeśli nie jesteśmy na diecie.

9. ZnanyLekarz

– niezwykle prosta w użyciu aplikacja, dzięki której szybko wyszukamy lekarza i umówimy się na wizytę w dogodnym terminie bez czekania na połączenie z konsultantem. Sporym udogodnieniem jest możliwość znalezienia najlepszego specjalisty tam, gdzie mieszkamy.

10. Makeup

– na koniec aplikacja, która może nie zorganizuje nam lepiej życia, ale z pewnością je umili. Niemal każda kobieta zastanawiała się kiedyś, jakby jej było w innym kolorze włosów. Makeup to idealna aplikacja dla kobiet, które lubią wiedzieć, co by było gdyby… Wystarczy zrobić sobie zdjęcie i dopasować kontur twarzy do fotografii. Potem możemy sprawdzić, jak będziemy wyglądać w poszczególnych fryzurach, makijażu, a nawet dodatkach takich jak okulary, czy opaski.