Modne przygotowanie na wiosnę

Niejedna z nas wyczekuje już wiosny. I choć jeszcze nie nastała ta kalendarzowa, możemy już cieszyć się pierwszymi oznakami ciepła.

Stylizacja nr 1: płaszcz- Dziekański, sukienka- Trynite, buty- Caprice, torebka- Menbur

Wiosną wszystko budzi się do życia. Dokładnie to samo dzieje się z naszymi stylizacjami. Mamy więcej pomysłów, nasze wybory są bardziej odważne. Sam początek wiosny może nie należy do najcieplejszych. Dlatego dłuższy płaszczyk w połączeniu z wysokimi zamszowymi kozakami z pewnością nie pozwoli nam zmarznąć. Idealnie do takich butów będzie pasować sukienka, szczególnie polecamy te wzorzyste np. w kwiaty, a lekkości całemu outfitowi doda mała torebka, w jakże promiennym kolorze słońca. Skórzana spódnica w połączeniu z ciekawa bluzka również będzie świetnym wyborem.

Stylizacja nr 4: kurtka- Boca, kamizelka- Cotton Club, spodnie- Midori Feminine Fashion, bluzka- Cotton Club, buty- Menburl, torebka- Boca

Jeśli jednak jesteś miłośniczka wygody postaw na spodnie. Wcale nie oznacza, że będzie to nudna stylizacja. Śmiało możesz zestawić je z bardzo modnym połączeniem kurtki z futrzaną kamizelką, a całość dopełnić butami i torebką z ciekawym akcentem np. ćwiekami. Świetnie sprawdzi się również kombinezon, który może być bazą całej stylizacji, dobierając do tego ciekawą marynarkę, w żywych kolorach, a całość uzupełniając wyrazistą torebką i płaszczem.

Stylizacja nr 2: płaszcz- Dziekański, marynarka- Cotton Club, kombinezon- Cotton Club, buty- Caprice, torebka- Boca

Nie bój się łączyć wielu kolorów razem. Pamiętaj wiosna to okres radości. Wyraź ją poprzez ubieranie ciekawych, czasem nieoczywistych zestawów, a z pewnością Twoja stylizacja będzie udana.

Stylizacja nr 3: płaszcz- Dziekański, sukienka- Modern Line, spódnica- Cotton Club, bluzka- Cotton Club, buty- Menbur, torebka-Boca