Moja partnerka mnie ciśnie – Grzegorz Łapanowski

Nowa rola Grzegorza Łapanowskiego. Czy kulinarny klimat mu nie wystarcza? Jak odnajduje się w roli tancerza?

lapanowski_tance

– Gotowałem w niejednej kuchni, ale w żadnej nie było tak gorąco i namiętnie, jak na parkiecie – mówi Grzegorz Łapanowski, który już dziś wieczorem po raz pierwszy zaprezentuje swoje taneczne umiejętności w „Tańcu z gwiazdami”.
Kucharz i juror programu TOP Chef dotychczas niewiele miał wspólnego z tańcem.

– Oprócz imprez nigdy dotąd nie tańczyłem. Moje życie to kuchnia – mówi Łapanowski. – Ale w żadnej nie było takiej jazdy. Od początku jest rygor i ciężka praca, a moja partnerka mnie ciśnie – dodaje Grzegorz.
W nowej edycji „Tańca z gwizdami” gwieździe TOP Chefa partneruje utalentowana i piękna Walerija Żurawlewa.
– Walerija wygląda jak seksowny anioł, ale już na pierwszym treningu pokazała, że anielsko nie będzie – zdradza Grzegorz Łapanowski. – Czasem mówię do niej po kilkugodzinnym treningu: „Wyluzuj choć na chwilę” – śmieje się juror TOP Chef. – Wiem jednak, że to jej zadanie i dzięki jej twardym rządom chyba zaczynam powoli tańczyć, ale jeszcze dużo pracy przede mną – dodaje.

Okazuje się, że pierwszy występ wywołuje w Łapanowskim wiele emocji.
– Muszę przyznać, że to wielkie wyzwanie. Dokładam wszelkich starań, żeby dać z siebie wszystko i żeby Walerija była ze mnie zadowolona – wyznaje uczestnik nowej edycji tanecznego show Polsatu.
Jaki taniec zaprezentują Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa, którzy startują z numerem 2? Jak ocenią ich jurorzy? Przekonamy się już dziś o godzinie 20.00 w Polsacie.