MYSIA3 – sezon bliskości z naturą

Człowiek jest stworzony do życia blisko natury, ale aby się tym cieszyć, musi się dobrze czuć. Ciepło i komfort dają nam otulające tkaniny, miękkie szale, ciepłe koce.

img_0154
Dom Handlowy MYSIA3

Czego potrzebujemy w sezonie jesienno-zimowym? Elementów, które nie pozwolą nam odczuwać dyskomfortu temperatury, bo to czas spotkań na świeżym powietrzu, ale też czas dla siebie wśród pięknej natury – z książką w ręku i z ciepłą herbaty rozkoszujmy się chwilą.

Iskrzący się ogień paleniska, subtelnie rozświetlające noc lampiony. Zapach drewna, mieniące się w świetle księżyca iglaki. Sezon jesień – zima to czas na powietrzu, dzięki czemu możemy cieszyć się pięknem ziemi, podziwiać jej naturalną ferie barw, które są inspiracją dla jesienno-zimowych kolekcji.

Trend: skandynawski minimalizm

Naturalne materiały, proste, ponadczasowe kroje. Paleta barw, w której znajdziemy czerń, biel, ale też kolory ziemi i delikatne pastele. W designie skandynawskie wpływy wypełniają dwa piętra concept storu NAP – znajdziemy tu między innymi duńskie klasyki, jak krzesła i lampy Gubi czy drewniane meble MasterDesign.

Duży wybór minimalistycznych płaszczy czy sukienek w typowych dla skandynawskiej mody kolorach, czeka na nas w sklepie ELEMENTY i BALAGAN.
Poszukujących ciepłych ubrań nie zawiedzie oczywiście szwedzka marka COS – tu znajdziemy nie tylko ciepłe swetry i płaszcze o prostym, charakterystycznym dla marki kroju, ale także kaszmirowe czapki czy ciepłe, wełniane szale.

Trend: koce i pledy, miękkie, naturalne tkaniny i dobra książka

W sklepie NAP czekają na nas delikatne pledy z czystej bawełny – są one nie tylko idealną ochroną przed zimnem, ale także dodadzą niezwykłego charakteru naszemu wnętrzu. Na chłodne dni przyda nam się także miękka narzuta na łóżko, która posłużyć nam może jako koc.

Jeśli obawiamy się chłodu na ratunek przychodzi nam NENUKKO i ciepłe płaszcze o kokonowej formie z kapturem. Dostępne są w kolorach ziemi, zieleni – pozwolą nam idealnie stopić się z jesienno-zimowym krajobrazem.
Dopełnieniem długich jesiennych i zimowych wieczorów będzie kubek ciepłej herbaty i dobra książka, po którą warto udać się do concept storu SHE/S A RIOT. Wśród wyselekcjonowanych pozycji książek, albumów i magazynów z całego świata, każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Premiery i nowości na Mysiej 3

Pomimo wielu warstw ciepłych materiałów warto pamiętać, aby zachować swoją kobiecość. Jesienią swoją premierę w domu handlowym MYSIA3 będzie miała marka Rilke, która swoim znakiem rozpoznawczym uczyniła koronkę. W takiej pięknej koronkowej bieliźnie poczujemy się zmysłowo i zarazem komfortowo.

Zimowe dni w pięknym słońcu to pretekst, by założyć oryginalne okulary, które pozwalają widzieć świat w ciepłych, słonecznych barwach. Już w październiku na Mysiej 3 pojawi się nowy punkt marki GLOOMY SUNDAY. To indywidualne podejście pełne pasji przekłada się na limitowane kolekcje okularów słonecznych i korekcyjnych najwyższej jakości.

Wpis znaleziono dzięki:

- Dom Handlowy Mysia 3

- Ekskluzywne marki

- Zakupy w Warszawie