Najgorętsza premiera w modzie i sporcie w 2016!

Ubrania sportowe nie zmienią świata, ale kobiety, które je noszą już tak. Ten manifest przyświeca Cardio Bunny – nowej marce modowo-sportowej.

najgoretsze propozycje na 2016c

Marka Cardio Bunny jest w stu procentach polska. Ubrania szyte są w Polsce, z polskich dzianin, produkowanych w rodzimych fabrykach. U nas wciąż mało znane, ale bardzo cenione na rynku skandynawskim/norweskim ze względu na współpracę z tamtejszymi markami.
„Odzież Cardio Bunny tworzona jest z myślą o kobietach i dla kobiet, ma być funkcjonalna i modna” podkreśla szefowa brandu Paulina Ciecierska. Marka czerpie z najlepszych wzorców, dlatego inspiracją dla projektantów są m.in. kolekcje dla aktywnych tworzone przez Stellę McCartney. Wzory Cardio Bunny zdradzają też odniesienia do sztuki – np. jeden z modeli leginsów inspirowany jest obrazami Jacksona Pollocka – amerykańskiego malarza, przedstawiciela ekspresjonizmu abstrakcyjnego.

najgoretsze propozycje na 2016

Marka przede wszystkim stawia na leginsy, które mają być kobiece i seksowne. Tworzone dla kobiet, które mają odwagę wyglądać inaczej, ale stylowo. Ubrania Cardio Bunny to nie tylko wzornictwo, ale także wysokie walory użytkowe. Przykładem mogą być leginsy wykonane ze specjalnej dzianiny, która… odchudza!
Tajemnica tkwi w innowacyjnej apreturze Itofinish Kelp. To naturalny produkt, bogaty w minerały, witaminę B, jod i inne komponenty niezbędne dla dobrego funkcjonowania organizmu. Jeden z jej składników – Gotu kola – stymuluje produkcję substancji zatrzymujących kolagen w komórkach, dzięki czemu naskórek jest dobrze nawilżony.

najgoretsze propozycje na 2016d

Itofinish Kelp zawiera także Ginkgo biloba, wpływające na drożność tętnic, a tym samym swobodny dopływ krwi i tlenu do tkanek. Ekstrakt z bogatej w jod brunatnicy przyspiesza również metabolizm i zapewnia skórze jędrność i zdrowy koloryt, sprawia także, że ciało lepiej radzi sobie z cellulitem. Dodatkowo Itofinish Kelp skutecznie hamuje rozwój bakterii i infekcji, zapewniając tym samym uczucie świeżości i ochronę przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Aktywne substancje zamknięte są w mikrokapsułkach i uwalniane w czasie użytkowania ubrań, dzięki czemu mogą bezpośrednio oddziaływać na ludzką skórę. Produkt jest bardzo trwały.

Cardio Bunny nigdy się nie zatrzymuje, biegnie do przodu z każdą kobietą, która stawia sobie wciąż nowe wyzwania, tworzy modną, innowacyjną i funkcjonalną odzież sportową, która podkreśla atuty kobiety. Pozostawia jej także wybór i przestrzeń do własnej kreacji – zgodnie z zasadą Mix&Match zestawy można łatwo komponować łącząc wzory i kolory. Ceny są współmierne do jakości produktów i nie odbiegają od cen konkurencji – topy kupimy za 179-199 zł, a leginsy za 229 zł.