Najlepsi polskiego świata mody tworzą dla FORUM

Najlepsi polskiego swiata mody tworzą dla FORUM

Ossoliński i Tyszka, prezentują swój kunszt dla Forum. Zakończyły się zdjęcia do nowej kampanii reklamowej gliwickiego Centrum Handlowego FORUM Centrum oraz Firma Reklamowa Kuc, odpowiedzialna za kreację wizerunku marki, zaprosili do realizacji projektów kampanii projektanta mody Tomasza Ossolińskiego i topowego fotografa Marcina Tyszkę.

Koncepcja reklamy łączy wizję świata mody, stylu i glamour z poetyką stylizacji teatralnych, materiałów, faktur i kolorów budujących zjawiskową przestrzeń obrazu. Współautorem koncepcji reklamowej i wszystkich kostiumów jest Tomasz Ossoliński – projektant mody, ale także kostiumograf teatralny i operowy współpracujący m.in. przy realizacji „Traviaty” w reż. M. Trelińskiego.

 

Najlepsi polskiego swiata mody tworzą dla FORUM2

Autorem zdjęć do wszystkich odsłon reklamy jest Marcin Tyszka, fotograf specjalizujący się w sesjach modowych dla największych, światowych magazynów fashion i juror polskiej edycji „Top Model”. Z TVN-owskiego show na sesji pojawiła się również modelka – Aleksandra Kuligowska – finalistka programu, reprezentowana obecnie przez Agencję Division Model.

Najlepsi polskiego swiata mody tworzą dla FORUM3

Sesja zdjęciowa odbyła się w Warszawie, w dniach 18-20 stycznia, a jej efekty zobaczyć będzie można już wczesną wiosną.
C.H. FORUM w Gliwicach to jedno z najlepszych centrów handlowych na Śląsku. Wśród jego 140 najemców dominują marki modowe (ok. 70%). Do tej pory twarzami marki były Agnieszka Włodarczyk i Magda Mołek.