Najmodniejsze kolory sezonu

To coś zarówno dla pasjonatki klasyki, jak również fanki bardziej odważnych rozwiązań!

Najmodniejsze kolory sezonu
Najmodniejsze kolory sezonu

Anna Otton w swojej nowej kolekcji na AW’22 przemyca najmodniejsze kolory sezonu. Modny i nieoczywisty kobalt miesza się z ponadczasowymi kolorami ziemi, gwarantując, że każda z nas znajdzie coś dla siebie.

Najmodniejsze kolory sezonu – niebieskie wariacje

Najmodniejsze kolory sezonu

W tym królewskim odcieniu niebieskiego projektantka proponuje dwie odsłony sukienek. Pierwszą z nich charakteryzuje znany już wzór inspirowany działami Mondriana i długie, rozszerzane u dołu rękawy. Z kolei drugą propozycją jest nieco bardziej subtelna sukienka, z cienkimi ramiączkami i lejącym dekoltem.

 Khaki

sukienka khaki

Bestsellerowy zestaw (znany już z pierwszej kolekcji projektantki) w tym sezonie pojawił się w nowej odsłonie kolorystycznej – w odcieniu khaki. Komplet z charakterystycznymi naszyciami w postaci szwów uszyty został z certyfikowanej tkaniny bambusowej, ukazując siłę mody zrównoważonej.
Rozmiar dla każdej z nas 
W tym sezonie projektantka celebruje różnorodność i poszerzyła swoją ofertę o rozmiar XL, udowadniając tym samym, że moda jest dla każdego, bez względu na to jaki rozmiar nosi.
Ponadczasowe beże
sukienka
Najmodniejsze kolory sezonu
W kolekcji nie mogło zabraknąć również jednego z najmodniejszych kolorów sezonu – camelowego!
W odcieniu ciepłego beżu pojawiła się spódnica z rozcięciem i nowa wersja przylegającego topu Mondrian z długim, rozszerzanym rękawem. Do tego wysokie kozaki na obcasie i można podbijać miasto!