Naprawdę BOSKA restauracja w Warszawie!

W dzisiejszych czasach w kuchni domowej możemy zjeść pizzę, a w pizzerii schabowego. Jednak nie o to chodzi, by gotować wszystko, tylko by robić to dobrze. Taką receptę na sukces obrała „Boska Włoska” i postanowiła karmić gości wyłącznie włoskimi specjałami. Jaki jest efekt?

Naprawdę BOSKA restauracja!

Po wejściu do „Boskiej Włoskiej” pierwsze, co widzimy to otwarta kuchnia, przez co każdy z gości może podglądać kucharzy w akcji. Co jest w tym najfajniejsze – człowiek po posiłku nie wychodzi pachnący obiadem, ponieważ jest tam bardzo dobra wentylacja. Po zewnętrznej stronie kuchni wiszą szynki wolnodojrzewające w postaci ud – oczywiście prawdziwe.

Naprawdę BOSKA restauracja!

-Kiedy kucharzom kończy się szynka, po prostu ściągają ją z góry i kroją – zdradziła nam jedna z kelnerek. Przy kucharzach poustawiane są świeże zioła, po które co chwila sięgają, by doskonalić swoje dania. Całość urządzona jest w dośćsurowym stylu – beton, stare drewniane krzesła i rury na wierzchu. Jednak wszystkie, nawet najmniejsze elementy idealnie ze sobą współgrają.

Naprawdę BOSKA restauracja!

Makaron wyrabiany jest na miejscu, co niewątpliwie jest atutem tego miejsca. Pasty i pizze to coś, czego każdy powinien spróbować, ponieważ natychmiast 'przenoszą’ do słonecznych Włoch. Po porządnym obiedzie czas na deser! I tu także miłe zaskoczenie – takie pysznego deseru redakcja chyba jeszcze nie jadła. Nasze serca skradło karmelowego budino w restauracji „Boska Włoska”. Dla tych kochających się w orzechach – jest pistacjowa wersja.

Niebotycznie pyszne i świeże jedzenie w cudownym miejscu. Z pewnością tam wrócimy!

A na koniec nasze faworyty serwowane w „Boskiej Włoskiej”:

1.Deska serów i wędlin włoskich

Naprawdę BOSKA restauracja!

2. Pasta Papardelle Boscaiola

Naprawdę BOSKA restauracja!

3. Pasta Garganelli Formaggio z gorgonzolą

Naprawdę BOSKA restauracja!

4. Pizza Parma

Naprawdę BOSKA restauracja!

5. Budino karmelowe z mleczną czekoladą

Naprawdę BOSKA restauracja!

Przekonajcie się sami i sprawdźcie tutaj! 

 Izabela Żyndul