Najmodniejsze wakacyjne stylizacje

Najmodniejsze wakacyjne stylizacjeOgnisty pomarańcz, hipnotyzujący fiolet i skromna biel – to kolory, które królują tego lata na wybiegach.         Dlaczego więc nie pokusić się o pomarańczowe, fioletowe lub białe oczy? Wszyscy śledzący trendy modowe wiedzą, że to trio kolorystyczne wygrywa tego lata.

Modelki na wybiegach są nawet czasem stylizowane tak, by kolor ich oczu był identyczny, jak kolor kreacji lub był jednym z tych trzech kolorów. Kolorowe soczewki kontaktowe mają w tym momencie do zaoferowania mnóstwo możliwości.

Jakie ubrania?

Sukienki tego lata to zwiewne i lekkie materiały. Jednak do nich zamiast kurtek wkładamy kolorowe żakiety. Do jeansów lub seansowej spódnicy najlepszy jest zwykły biały t-shirt i kolorowy żakiet.

Wszystkie te kolory bardzo ładnie podkreślają opaloną cerę i kolor naszych włosów i oczu. Są żywe, twarzowe i ciekawie wyglądają we wzajemnym zestawieniu – nadają energii.

Kolorowe soczewki kontaktowe – pomarańczowe, fioletowe czy białe?

Obecnie jest to możliwe dzięki profesjonalnym soczewkom kolorowym z serii Crazy Lens. Ich wybór jest bardzo szeroki i dla wielu pewnie zaskakujący. W tej serii możemy również zakupić soczewki pomarańczowe, fioletowe i białe. Na pewno zrobimy wrażenie na każdym spotkaniu towarzyskim, gdy zademonstrujemy taką stylizację.

Jeżeli wolimy dyskretniejsze stylizacje?

Jeśli nie chcemy od razu pokazywać się z białymi lub intensywnie kolorowymi tęczówkami, możemy wybrać ciut subtelniejszą wersję kolorystyczną z serii Fresh Look Colors. Zamiast ognistych lub zupełnie białych oczu możemy wybrać lekką zmianę odcienia na kolor: orzechowo-miodowy, lila-fioletowy, czy jasnoszary. Dzięki temu nasze oczy będą wyglądać bardziej naturalnie, a jednocześnie będą się wpisywać w najmodniejsze trendy i wprowadzą zmianę w naszym wizerunku.

Gdzie kupić kolorowe soczewki kontaktowe?

Nigdy na bazarze. Soczewki, aby były bezpieczne dla naszych oczu, zawsze kupujmy w salonach optycznych. Jeżeli nie mamy możliwości zakupić ich stacjonarnie, to nie kłopot, niektóre sieci optyczne prowadzą sprzedaż internetową, np. Vision Express.