Natura zatopiona w biżuterii – nowa kolekcja

natura zatopiiona w bizuterii2

Zatopione w żywicy – niczym zatrzymane w czasie – kwiaty, dmuchawce, mchy i bursztyny odnaleźć można w autorskiej biżuterii. Niepowtarzalne bransolety, kolczyki i wisiorki odkrywają przed nami prawdziwe piękno natury. Biżuteria z roślinnymi elementami będzie także oryginalnym dopełnieniem każdej wiosenno-letniej stylizacji.

Wisior z Nasionkami Dmuchawca to niezwykły i niepowtarzalny naszyjnik. W środku idealnie oszlifowanej kuli znajdziemy perfekcyjnie zamknięte ulotne ziarna dmuchawca, przywodzące na myśl krajobraz letniej łąki w wietrzne popołudnie. Wisior pięknie prezentuje się na długim, srebrnym łańcuszku. Całość stanowi delikatną i szalenie kobiecą biżuterię.
Cena: 206zł

natura zatopiiona w bizuterii

 

Kolczyki z różowymi kwiatami wykonane zostały z dwóch identycznych kul żywicznych. Idealnie wypolerowane kule odbijają światło, dzięki czemu kolczyki będą się pięknie mienić w promieniach wiosennego słońca. W środku zatopiono naturalne kwiaty zatrwianu. Ozdobą kolczyków są także srebrne czapeczki, piaskowane i oksydowane na szary kolor. Kolczyki podkreślą naturalne piękno każdej z nas!
Cena: 231zł

natura zatopiiona w bizuteri1i

 

Pierścionek z Mchem to propozycja dla kobiet, które lubią podkreślać swój indywidualizm. Oryginalny, duży pierścień w całości został wykonany z żywicy. Rolę ozdobnego kamienia odgrywa tu naturalny, suszony mech. Unikalny kształt pierścienia to efekt pracochłonnego procesu ręcznego szlifowania. Jest to idealna biżuteria dla miłośniczek spacerów po lesie – odrobina leśnego runa, którą zawsze można mieć przy sobie!
Cena: 160zł
natura zatopiiona w bizuteri3i

 

 

Bransoleta z Bursztynem to kolejny oryginalny projekt Sylwii Całus. Wykonany w całości z czarnej oraz przezroczystej żywicy, w której zatopione zostały okruchy złota Bałtyku. Piękny kolor naturalnego bursztynu idealnie komponuje się z intensywną czernią, tworząc proste i niezwykle klasyczne połączenie. Polerowana na wysoki połysk żywica oraz okruchy bursztynu będą się wyjątkowo efektownie prezentować w słoneczne dni. Ta niezwykła bransoleta skutecznie przywołuje wspomnienie lata oraz wakacje spędzane
nad polskim morzem.
Cena: 169zł

natura zatopiiona w bizuterii2