Nicki Minaj gwiazdą świątecznej kampanii H&M

W 2017 roku w filmie promującym świąteczną kolekcję H&M wystąpią Nicky Minaj, Jesse Williams oraz John Turturro.

Nicki Minaj gwiazdą świątecznej kampanii H&M

Film przedstawi historię, rozgrywającą w świecie fantazji, będzie niósł przesłanie serdeczności oraz dbania o siebie nawzajem. Reżyserem filmu jest Johan Renck.
Film jest nowoczesną interpretacją klasycznych bajek: jest to historia bohaterskiej dziewczynki, która ściga złego brata Świętego Mikołaja, aby uchronić Święta przed jego egoizmem. Nicki Minaj gra mamę dziewczynki, jak również cudowną wróżkę. W podwójne role wcielili się również Jesse Williams oraz John Turturro.

– Kocham ten film za wspaniałe przesłanie. Uwielbiam patrzeć jak dziewczynka staje się małym bohaterem, którego każdy z nas ma w sobie. W Święta zawsze czujemy ten szczególny rodzaj magii – mówi Nicki Minaj.

-To ekscytujące brać udział w świątecznych projektach, w których uczestniczą tak inspirujące gwiazdy. Aktorzy zdecydowanie dodali filmu magii i mamy nadzieję, że nasi klienci pokochają sposób prezentacji mody w okresie świątecznym w H&M- mówi Pernilla Wohlfahrt, dyrektor ds. Projektowania i kreacji w H&M.

Kolekcja świąteczna dla całej rodziny oraz wybrane ubrania widoczne w filmie będą dostępne w sklepach stacjonarnych i online na hm.com w okresie kampanii świątecznej, która rozpocznie się 9 listopada