Nie daj się jesieni – postaw na jasne kolory

Niewiele z nas przyzna się do tego, że lubi jesień. W rzeczywistości jest to – poza zimą – najmniej lubiana pora roku. Często w jej trakcie odczuwamy przygnębienie i ogarnia nas lenistwo. Zamiast narzekać na ponurą atmosferę, wygraj z jesienią i zdecyduj się na metamorfozę, która poprawi ci humor!

Jak odpędzić chandrę?

Negatywne nastawienie możesz pokonać na przykład dzięki koloryzacji włosów. Która z nas nie lubi pochwalić się zadbanym wyglądem oraz nową fryzurą? Aby uzyskany przez ciebie efekt był naprawdę zadowalający, sięgnij po produkty rozjaśniające twoje pasma, dzięki którym przypomnisz sobie o lecie i kosmykach muśniętych promieniami słońca. Wybierając się do drogerii, zastanów się nad rezultatem, który chcesz osiągnąć. Jeżeli nie jesteś zbytnio przekonana do całkowitej zmiany koloru, zrób delikatne pasemka lub kilkustopniowe ombre, które od kilku sezonów nadal święci triumfy. Zwolenniczkom mocnych metamorfoz zaleca się sięgnięcie po zdecydowane tony, dzięki którym nikt nie przejdzie obojętnie wobec twojej nowej fryzury. Dodatkowo jasne kolory pasm rozświetlą cerę oraz odejmą ci lat, dlatego nie warto dłużej zastanawiać się nad sensem jesiennych zmian.

Magia koloru

Efekt uzyskany dzięki koloryzacji pogłębisz dzięki odpowiednio dobranym ubraniom. Jesień stanie się bardziej znośna, jeśli postawisz na zdecydowane barwy strojów, które ożywią twój look. Na szczęście wciąż modne intensywne czerwienie, głębokie fiolety czy nasycona zieleń pozwolą ci przetrwać jesień i sprawią, że poczujesz się atrakcyjnie, niezależnie od warunków panujących za oknem. Nie bój się zmian i zamiast dłużej się wahać, spraw sobie przyjemność w postaci wizyty w drogerii oraz galerii handlowej!
Wpis znaleziono dzięki:

- Walka z chandrą

- Koloryzacja

- Piękne wosy