Romantyczna stylizacja na karnawałowy wieczór – Jak wybrać tą jedyną?

Nie ma nic piękniejszego niż spędzenie romantycznej nocy z drugą połówką… Niezależnie od tego, czy świętujesz rocznicę, czy wychodzisz na „tradycyjną” randkę, taka okazja zawsze dodaje skrzydeł.

Romantyczna stylizacja na karnawałowy wieczór - Jak wybrać tą jedyną?
Romantyczna stylizacja na karnawałowy wieczór – Jak wybrać tą jedyną?

Charakter wyjścia może być oczywiście różny. Kameralne kino, klimatyczna restauracja czy pełen rozmachu bal karnawałowy – wybór należy do was. Ważne, aby w tym wszystkim nie zapomnieć o sobie, stylizacja nie powinna być wyłącznie dodatkiem, lecz wyrafinowanym dopełnieniem naszej osobowości.

Romantyczna stylizacja na karnawałowy wieczór - Jak wybrać tą jedyną?

Stylizacja na wieczór we dwoje, powinna być przede wszystkim wygodna, elegancka i szykowna. Każda sylwetka potrzebuje indywidualnego dopasowania, warto więc zwrócić uwagę na krój. Nie bójmy się podkreślać naszych atutów i tego, co gra nam w duszy – wyraźmy siebie i swoje pasje w naszym stroju.

Ta jedyna, wyjątkowa stylizacja…

sukienka

Przy wybieraniu kreacji często mówi się o intuicji. Jeśli jakaś sukienka „chwyci” nas za serce, prawdopodobnie zasługuje na wygraną. Ująć może nas detal, wzór haftu, kołnierzyk albo niespotykany kolor materiału. Każda z nas ma swoją wizję piękna, do której chce dążyć. Pamiętajmy jednak, że równie istotna jest jakość, z jakiej wykonana jest stylizacja. Warto postawić na tkaninę, która delikatnie otuli ciało. Lekkie koronki, odbijający światło materiał, minimalistyczne falbany – to tylko niektóre elementy tworzące efekt „glamour”. Odpowiednia sukienka może dodać wiele pewności siebie i sprawić, że nasz wieczór stanie się niezapomniany!

Poczuj swoją aurę

Styl romantyczny w modzie istnieje od czasów starożytnej Grecji i stał się szczególnie popularny w XIX wieku w epoce wiktoriańskiej. Myśląc o takich strojach, wyobrażamy sobie marzycielkę z włosami rozwianymi na wietrze, ubraną w (najczęściej) zwiewną sukienkę. Jest łagodna, swobodna, uwielbia falbany i haftowane wzory. Zachwyca ją też ręcznie stworzony detal. Chce oczarować nie tylko innych, ale przede wszystkim samą siebie. To kobieta- arystokratka, która nie musi krzyczeć, by zostać zauważoną. Nie chodzi bowiem o podążanie za trendami – kluczowe jest własne wyczucie stylu, z którym czujemy się swobodnie. Projektantka Izabela Łapińska przyznaje, że również dziś coraz więcej kobiet ceni  sobie indywidualność. – To pragnienie, by zostać zauważoną, przekłada się na zmianę
myślenia o modzie. Unikatowe projekty, tzw. „białe kruki”, to maksymalnie dopracowana odzież. Tutaj każdy nawet najmniejszy element ma własną historię i tworzy perfekcyjną całość.

Romantyczna stylizacja na karnawałowy wieczór - Jak wybrać tą jedyną?

Stylizacja idealna według Izabeli Łapińskiej

Kolekcja Pantera, autorstwa Izabeli Łapińskiej, nawiązuje do sensualnej kobiety, która podchodzi do codzienności z pasją. Suknie inspirowane włoską sztuką i historią sprawią, że poczujesz się jak na romantycznym spacerze w Rzymie. Stylizacja TAMARA to definicja wdzięku i elegancji. Kreację wzbogaca detal w postaci urokliwej koronki. Mityczna GLORIA została stworzona w imię klasycznego piękna. Sukienkę można przewiązać w talii. KLARA jest prosta, ale zmysłowa – zapada w pamięć niczym dzieło sztuki. Wyróżnia ją delikatnie odsłaniający dekolt.