Nieprzywieralny i piękny garnek ceramiczny marki Kukini. HIT!

Już od dziś możesz otworzyć się na twórczy potencjał we własnej kuchni! A wszystko to za sprawą nowoczesnych, dizajnerskich garnków Kukini.

reklama_gazeta3

Już od dziś możesz otworzyć się na twórczy potencjał we własnej kuchni! A wszystko to za sprawą nowoczesnych, dizajnerskich garnków Kukini. Fantazyjnie kolorowe, kosmiczne w formie, a przy tym lekkie i dla miłośników lekkiej kuchni stworzone. Nie nagrzewają się z zewnątrz, nie lepią, nie ociekają gorącą wodą, a specjalna, aż poczwórna warstwa ceramiczna i jedna warstwa aluminium pozwala na użycie niewielkiej ilości tłuszczu.

Innowacyjnym rozwiązaniem w tym typie garnków jest poręczny uchwyt umożliwiający postawienie pokrywki w pozycji pionowej. To prawdziwy hit!

IMG_7859

Poznaj 10 powodów, dla których warto zacząć gotować z Kukini:

1. W jednym garnku ugotujesz zupę i upieczesz wspaniałe ciasto. Hit!

2. Potrawy nie przywierają, nie lepią – umożliwia to wysoka jakość stopu aluminium, z którego wcześniej odessano powietrze i wilgoć, z porcelanową czterowarstwową powłoką wewnętrzną.

3. Osady z gotowania lub kamień nie osadzają się na wewnętrznych ściankach.

4. Innowacyjna konstrukcja pokrywki, polegająca na możliwości jej oparcia za pomocą stabilnej rączki w pozycji pionowej, likwiduje raz na zawsze problem zachlapanego blatu (hit!).

5. Znajdujący się na szczycie rączki parownik sprawia, że zgromadzona para nie wypływa bezpośrednio na szklaną pokrywę ani nie gromadzi się wokół uchwytu (hit!).

6. Kukini są w pełni bezpieczne, zostały bowiem gruntownie przetestowane pod kątem zdrowia – są wolne od PTFE (politetrafluoroetylen), PFOA (kwas perfluorooktanowy) i KADMU.

7. Kukini dają szeroką paletę możliwości: przeznaczone są do kuchenek gazowych, ceramicznych, szklanych, elektrycznych, halogenowych.

8. Kukini można myć w zmywarkach!

9. Potrawy możemy przyrządzać również w piekarnikach.

10. Tego jeszcze nie było. Tego garnka możesz użyć zarówno do gotowania, jak i pieczenia pysznych ciast. (megahit!).

fotki_3gary

Atutem jest twórczy, nowoczesny dizajn i jasna, pastelowa kolorystyka nadające lekkości, powabu i inspirujące w każdej kuchni.

Doskonale odnajduje się w pieczeniu, gotowaniu i duszeniu potraw. Zakupisz go w www.domowykuferek.pl