Niezwykła kolekcja TATUUM x Miś Uszatek

Słynny miś z klapniętym uszkiem już po raz drugi połączył siły z polską marką odzieżową. W rezultacie otrzymaliśmy przesłodką kolekcję, która ochroni nas przed jesiennymi i zimowymi mrozami.

tatuum miś uszatek
Niezwykła kolekcja TATUUM x Miś Uszatek. Foto TATUUM

Chociaż Dobranocka dawno już zniknęła z telewizji, to trudno zapomnieć kultowe bajki, które podczas niej puszczano. Wśród najukochańszych bohaterów tego dziecięcego programu nie może zabraknąć oczywiście Misia Uszatka! A ci, którzy mimo wszystko przypomnienia potrzebują, powinni obejrzeć najnowszą limitowaną kolekcję TATUUM X Miś Uszatek i Przyjaciele.

Niezwykła kolekcja TATUUM x Miś Uszatek. Foto TATUUM

Tatuum x Miś Uszatek i Przyjaciele

To już druga odsłona kolekcji TATUUM z Misiem Uszatkiem. Poza samym misiem ubrania inspirowane były też jego ekranowymi towarzyszami. Zobaczymy więc również uroczego, lecz lekko roztrzepanego zajączka, pieska, serdecznego prosiaczka oraz ich bliskich.

Zobacz także: Inspirowane stylem influencerek zimowe stylizacje na siedem dni tygodnia

Ważne momenty świętuj z Bliskimi

Poza rozbudzeniem miłości do Misia Uszatka, nowa kolekcja TATUUM niesie ze sobą ważny przekaz. Jej motto to „Ważne momenty świętuj z Bliskimi”. Jej twórcy próbują przez nie przypomnieć o tym, co najważniejsze – nie tylko od święta, ale każdego dnia. Pokazują, że prawdziwą wartość codzienności nadaje obecność naszych najbliższych.

tatuum miś uszatek
Niezwykła kolekcja TATUUMxMiś Uszatek. Foto TATUUM

Ubrania dla całej rodziny

W kolekcji znajdziemy zestawy dla niej, dla niego oraz dla milusińskich. Mocnym punktem są ciepłe okrycia wierzchnie dopracowane w najmniejszych detalach: haftach, naszywkach, guzikach z wizerunkiem Uszatka, a nawet projektach dwustronnych! Stylizacje dopełniają otulające swetry i bardzo modne w ostatnim czasie komplety miękkich dresów. Nie zabrakło także bluz i piżam zaprojektowanych w trendzie „mini me”, czyli tego samego projektu dla dorosłego i dziecka. W kolekcji pojawiły się również idealne na prezent maskotki, a także biżuteria, piny i inne akcesoria jak: kosmetyczka, torba, skarpety, czapki, termofor, inteligentna butelka termiczna z elektronicznym wyświetlaczem czy misiowy papier do pakowania prezentów!