Obrączka idealnie dopasowana do pierścionka zaręczynowego? Jest na to sposób!

Najnowszy trend w biżuterii ślubnej to idealne dopasowanie pierścionka zaręczynowego i obrączki, noszonych po ślubie na jednym palcu.

Obrączka idealnie dopasowana do pierścionka zaręczynowego? Jest na to sposób!

Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, szczególnie jeśli przyszła panna młoda zamierza na co dzień nosić zarówno pierścionek, jak i obrączkę.

Pierścionek zaręczynowy w komplecie z obrączką? Dlaczego nie!

Kupno obrączek poprzedza zawsze zakup pierścionka zaręczynowego. Zwykle nabywając pierścionek przyszły pan młody nie zastanawia się nad obrączkami. Czy to jednak dobre podejście? Niekoniecznie. Choć oczywiście decyzja o wyborze obrączek dotyczy obydwu przyszłych małżonków, to jednak decydując się na zakup pierścionka, warto wybrać taki, który będzie pasował później do obrączki.

Nie jest to trudne, zwłaszcza jeśli zarówno jednego, jak i drugiego zakupu dokona się w tym samym, dobrym sklepie jubilerskim, np. takim jak np. classicatouch.com, który podąża za trendami w biżuterii ślubnej. A najnowsze z nich kładą nacisk na idealne dopasowanie pierścionka zaręczynowego oraz obrączki, które po ślubie noszone są przez młodą mężatkę w zestawie, na jednym palcu.

Żółte, białe i kolorowe złoto – idealne dopasowanie

Idealny komplet jest dopasowany przede wszystkim pod względem kolorystycznym. O ile w przypadku klasycznego, żółtego złota, a także popularnego złota białego można tego dokonać dość łatwo, o tyle złoto kolorowe nastręcza już pewnych trudności. Coraz bardziej popularne złoto różowe nabywane u różnych jubilerów może różnić się znacząco odcieniem. Podobnie jest w przypadku awangardowego złota czarnego, które w ogóle dość trudno nabyć.

Decydując się na zakup zarówno obrączek, jak i pierścionka zaręczynowego w jednym sklepie, można uzyskać idealne dopasowanie kolorystyczne, niezależnie od barwy kruszcu.

Obrączka idealnie dopasowana do pierścionka zaręczynowego? Jest na to sposób!

Obrączka z milgryfem i pierścionek z diamentem? Para doskonała

Niezależnie od koloru złota, decydując się na obrączki przyszli małżonkowie mogą również dokonać wyboru ich zdobienia: diament, faktura czy milgryf to doskonała alternatywa dla klasycznego, gładkiego wzoru. Wybierając obrączkę idealnie dopasowaną do pierścionka, trzeba wziąć pod uwagę ostateczny wygląd zestawu. Obecnie najchętniej przyszli państwo młodzi decydują się na obrączki z mil gryfem i do tego klasyczny pierścionek z mniejszym, lub większym oczkiem. Czym jednak jest milgryf? To nacięcia na obrączce, które dzięki współczesnej technologii można spersonalizować w zaawansowanym stopniu. Oznacza to np. odwzorowanie autentycznego charakteru pisma lub odcisku palca ukochanej osoby właśnie na obrączce.

Taka spersonalizowana obrączka z odciskiem palca przyszłego męża doskonale będzie się prezentować na palcu przyszłej żony w idealnej harmonii z pierścionkiem zaręczynowym.

Artykuł partnera