Włoska doskonałość – odnajdź swój styl w bransoletce

Nie ma potężniejszego źródła inspiracji i kreatywności, jak Włochy, ani nic trwalszego niż stal szlachetna. Poznaj kolekcję Composable.

Włoska doskonałość

Historia marki Nomination Italy zaczęła się w 1980 roku we Florencji, centrum mody i rzemiosła wysokiej jakości. Wyjątkowa intuicja i doświadczenie doprowadziła jej założyciela, Paolo Gensiniegi, do genialnego pomysłu, który zrewolucjonizował przemysł jubilerski na całym świecie. Tak narodziła się kolekcja Composable – szlachetna bransoletka, którą można personalizować. To pojedyncze elementy z mechanizmem sprężynowym, każdy jest zdobiony cennymi, złotymi literami lub symbolami. Dzięki temu możesz przekazać światu wyjątkowy komunikat wyrażający Ciebie.

Kolekcja Composable szybko stała się esencją firmy, której nazwa NOMINATION oznacza z łacińskiego „nadawać nazwę”. Stal szlachetna zdobiona jest złotem, srebrem, emalią i kamieniami szlachetnymi, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla każdego stylu i na każdą okazję.

Włoska doskonałość

Marka stworzyła nowy sposób komunikowania i wyrażania swojej osobowości za pomocą liter i symboli, które oddają nasz styl i charakter – potężny język, który rozprzestrzenił się na cały świat i dla wielu stał się pozycją MUST HAVE.

Włoska doskonałość

Sukces firmy opiera się na fundamentalnym i głębokim powiązaniu z najlepszym, co ma do zaoferowania włoska kultura. Twórczość rzemieślnicza, usprawniona produkcja i współczesne wzornictwo łączą się w jedną, wyjątkową nazwę NOMINATION.

Włoska doskonałość