Nowa kolekcja biegowa adidas!

Z myślą o tej porze roku powstały produkty pomagające biegaczom uchronić się przed przegrzaniem organizmu nawet przy podwyższonych temperaturach. Odzież i buty z najnowszej kolekcji biegowej adidas pozwolą nie tylko zachować maksymalny komfort, lecz także zapewnią niepowtarzalny wygląd.

bieganie latem

Lato to świetna pora do biegania – długie dni, ciepło, dużo słońca – nareszcie! Nawet mniej aktywne osoby mają ochotę na więcej ruchu na świeżym powietrzu. Treningi w szortach i w krótkich koszulkach to sama przyjemność. Ale bieganie w upale ma drugą stronę medalu.

Latem musimy pamiętać o wielu rzeczach – dobraniu pory i miejsca treningu do temperatury powietrza, ochronie przed odwodnieniem i dostarczaniu organizmowi odpowiedniej dla warunków ilości płynów. Istotny jest też dobór odpowiedniego ubrania.

adidas po raz kolejny dostarcza odzież powstałą z wykorzystującą technologie, które zapewniają komfort w trakcie biegania w każdych warunkach. Komfort suchej skóry, dzięki swoim właściwościom odprowadzania potu z jej powierzchni, niezawodnie i na każdym dystansie zapewnią ubrania wykonane z tkaniny climalite®. Ten delikatny i lekki materiał idealnie przylega do skóry, odprowadzając nadmiar ciepła na zewnętrzną warstwę tkaniny, i chroni w ten sposób organizm przed przegrzaniem.


moda do biegania

climachill® utrzymuje ciało w chłodzie dzięki budowie przypominającej siateczkę, co zapewnia ubraniom wykonanym w tej technologii ponadprzeciętne przepuszczanie powietrza. Drobinki srebra i aluminium, które z kolei odprowadzają ciepło od ciała, dają też wyjątkowe uczucie chłodzenia. Co ważne, ubrania takie bardzo szybko wysychają.

Oprócz komfortu termicznego istotna również jest wygoda, za co odpowiada FORMOTION®. To specjalny krój ubrań adidas, który zapewnia optymalne dopasowanie do ciała biegacza, nie ograniczając jego swobody ruchów, a przez to znacznie poprawia komfort biegania. Co jest pomocne zwłaszcza latem, gdy ubrania mogą powodować bolesne otarcia.

moda do biegania2

Nowa kolekcja adidas to także nowe kolory obuwia do biegania, w tym zbierającego najlepsze recenzje modelu Ultra Boost.
adidas nie zapomina też o biegających wieczorami i dba o ich bezpieczeństwo po zmroku. Widoczność zapewnią im odblaskowe elementy umieszczone na ubraniach i obuwiu.