Nowa kolekcja ubrań stworzonych dla #HardCoreLadies

Brazylijska modelka fitness - Alice Matos postawiła sobie jeden cel. Stworzyć markę dla kobiet, które są pewne siebie i nie boją się tego pokazywać

Tak powstała Labellamafia – brand o odważnej, bardzo sensualnej estetyce, niebanalnym designie i świetnej jakości.

I am Labellamafia to najnowsza kolekcja, a główną bohaterką kampanii jest sama Alice. Emanuje wartościami najważniejszymi dla Labellamafia – kobiecością i niezwykłą siłą. A także zachęca do dołączenia do najpiękniejszej „mafii” świata.

#HardCoreLadies to kobiety zdeterminowane, które każdego dnia przekraczają własne granice i udowadniają, że stać je na jeszcze więcej. Są nowoczesne, wyznaczają swoje cele i śmiało do nich dążą. Ich codziennością jest zdrowy, aktywny tryb życia, który napędza je do działania i wyraża ich osobowość. Te wartości przejawiają się również w ich codziennym ubiorze.

Nowa kolekcja ubrań stworzonych dla #HardCoreLadies

Casualowa kolekcja I am Labellamafia obfituje w mocne nadruki i ciekawe printy. Nie brakuje obcisłych tank topów i podkreślających figurę szortów, czy legginsów z charakterystycznym, mocnym brandingiem. Całość utrzymana jest w przyciągającej wzrok, czarno-białej kolorystyce, z wyrazistymi akcentami – takimi jak soczysta limonka czy ognista pomarańcz.

Nowa kolekcja ubrań stworzonych dla #HardCoreLadies

Zmysłowa linia produktów idealnie odzwierciedla latynoski temperament Alice – a także wszystkich #HardCoreLadies. Czy jesteś gotowa żeby do nich dołączyć?