Nowe Degustino z szynki

nowe degustinoWygodne, szczelnie pakowane, pozbawione osłonek Degustino idealnie pasują by zabrać je ze sobą, jako wygodną, a także zdrową przekąskę do pracy czy w podróż.
Każdy smak tych konfekcjonowanych kiełbasek to szybki i odżywczy posiłek.


Na rynku pojawił się czwarty, oryginalny smak kiełbasek od Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin – Degustino z szynki. To produkt o wysokiej, bo, aż 93% zawartości mięsa sprzedawany w wygodnych opakowaniach po 120 gramów. – Zgodnie z zapowiedzią rozwijamy ofertę konfekcjonowanych kiełbasek Degustino.

Teraz wprowadziliśmy do naszej oferty nowy smak z szynki. Polacy lubią wędliny o klasycznym smaku i takie właśnie są nowe Degustino – mówi Krzysztof Kania Prezes Zarządu Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin.
Nowość Degustino to kompozycja kruchego i delikatnego mięsa z szynki oraz idealnie dobrana mieszanka przypraw.

Ich charakterystyczny smak to też wynik podwójnej repasteryzacji. Także ta wersja tych smacznych kiełbasek jest w 100% bezglutenowa, dlatego też te przekąski są bezpieczne dla osób chorych na celiakię. Kiełbaski Degustino nie zawierają fosforanów, ani glutaminianu sodu, dlatego z czystym sumieniem możemy serwować je całej rodzinie.

A na ich bazie możemy tworzyć własne oryginalne potrawy.
Jedno opakowanie Degustino zawiera cztery sztuki, czyli 120 g produktu.
Cena detaliczna za opakowanie zaczyna się już od 2,99zł