Nowe naczynia Kukini stają na wysokości zadania!

IMG_7849Fantazyjnie kolorowe, kosmiczne w formie, a przy tym lekkie i dla miłośników lekkiej kuchni stworzone. Nie lepią, nie ociekają gorącą wodą, a specjalna, aż poczwórna warstwa ceramiczna oddzielona aluminium pozwala na użycie minimalnej ilości tłuszczu.

Do tego poręczny uchwyt umożliwiający postawienie pokrywki w pozycji pionowej – to prawdziwy hit! Mowa o najnowszym modelu naczyń do gotowania – Kukini.

Z bogatej oferty można komponować w fantazyjne zestawy kolorystyczne!

garnek_3_kolory

10 powodów, dla których warto postawić na Kukini:

1. Potrawy nie przywierają, a zewnętrzne ścianki nie nagrzewają się zbyt mocno – umożliwia to wysoka jakość stopu aluminium, z którego wcześniej odessano powietrze i wilgoć, z porcelanową czterowarstwową powłoką wewnętrzną.
2. Osady z gotowania lub kamień nie osadzają się na wewnętrznych ściankach.
3. Innowacyjna konstrukcja pokrywki – za pomocą stabilnej rączki możemy postawić ją w pozycji pionowej! Rozwiązanie całkowicie eliminuje problem zachlapanego blatu (hit!).
4. Znajdujący się na szczycie rączki parownik sprawia, że zgromadzona para nie wypływa bezpośrednio na szklaną pokrywę ani nie gromadzi się wokół uchwytu (hit!).
5. Kukini są w pełni bezpieczne, zostały bowiem gruntownie przetestowane pod kątem zdrowia – są wolne od PTFE (politetrafluoroetylen), PFOA (kwas perfluorooktanowy) i KADMU.

IMG_7866
6. Kukini dają szeroką paletę możliwości: przeznaczone są do kuchenek gazowych ceramicznych, szklanych, elektrycznych, halogenowych.
7. Kukini można myć w zmywarkach!
8. Potrawy możemy przyrządzać również w piekarnikach.
9. Tego jeszcze nie było. Tego garnka możesz użyć zarówno do gotowania, jak i pieczenia pysznych ciast. (megahit!).
10. Atutem jest twórczy, nowoczesny dizajn i jasna, pastelowa kolorystyka nadające lekkości, powabu i inspirujące w każdej kuchni.
Z bogatej oferty można komponować w fantazyjne zestawy kolorystyczne!

Cena: 150 – 200 zł / szt.
Gdzie kupić: domowykuferek.pl
Wzorcownia: Warszawa ul. Modlińska 204
Dystrybutor: CK-POL Sp. z o.o.