Nowoczesna łazienka – kreatywne pomysły na podłogę w łazience

Dywan w łazience - ważny i praktyczny element dekoracji.

Nowoczesna łazienka – kreatywne pomysły na podłogę w łazience

Elegancka, nowoczesna łazienka– kreatywne pomysły na podłogę w łazience, dotyczą głównie odpowiedniego doboru produktów, które będą zdobić wnętrze tego pomieszczenia. Sprawdzonym pomysłem są modne komplety łazienkowych dywaników.

Łazienka jest miejscem, z którego korzystają nie tylko domownicy, ale również goście odwiedzający dany dom lub mieszkanie. Warto zatem zadbać o to, aby pomieszczenie to było zaaranżowane w sposób efektowny, a jednocześnie funkcjonalny. Dobrym pomysłem mogą być dywany ze znanych i popularnych kolekcji. Atrakcyjne dywany antypoślizgowe do łazienki Heos, to doskonałe elementy wyposażenia pomieszczeń służących do kąpieli i zabiegów pielęgnacyjnych. Produkty te są wykonane z włókien syntetycznych, starannie dobranej przędzy poliestrowej. Ich grubość ok +/- 5 mm, jest niekłopotliwa w czyszczeniu, ponieważ nie gromadzi pleśni, kurzu i innych zanieczyszczeń w swoim wnętrzu.

Warto podkreślić, że dywany do łazienki z kolekcji Heos mają obrębione krawędzie, dzięki czemu nie ulegają one strzępieniu pod wpływem używania. Wyroby z kolekcji Heos mają różne wymiary, co pozwala na ich dopasowanie do metrażu łazienki. Mogą one znaleźć się nieopodal wanny czy prysznica, umożliwiając bezpieczne wychodzenie z kąpieli, bez ryzyka poślizgnięcia się na mokrej podłodze. Warto wspomnieć, że dywany do łazienki Heos New posiadają antypoślizgowy spód, zabezpieczający je przed podwijaniem i przesuwaniem się po śliskim podłożu. Produkty te mogą być czyszczone na sucho lub prane w pralkach, w temperaturze do 30 stopni Celsjusza. Ich dodatkową zaletą jest ich stosunkowo szybki czas schnięcia.

Komplet łazienkowy Montenegro 04 (N)- brązowy

Nowoczesna łazienka – kreatywne pomysły na podłogę w łazience – dekoracja i zabezpieczenie podłoża

Sposobem na atrakcyjną aranżację łazienki, może być również wprowadzenie do tego pomieszczenia dywanu z kolekcji Excellent. To trwały wyrób, do wykonania którego wykorzystano wysokogatunkową przędzę bawełnianą z dodatkiem poliestru. Idealnym i praktycznym rozwiązaniem do łazienki, w której panuje specyficzny mikroklimat jest seria Modern i Matrix. Te propozycje wykonane są z przędzy polipropylenowej tkanej na płasko. Sznurkowa struktura stanowi łatwą w utrzymaniu w czystości powierzchnię. Osoby zainteresowane dywanikiem do łazienki mogą wybrać produkt z kolekcji Universal na przykład z modnym efektem imitującym przetarcie lub też wyrób z delikatnymi wzorami. Dywany łazienkowe mają grubość +/- 5 mm – są odporne na ścieranie i blaknięcie. Te nowoczesne wyroby posiadają antypoślizgowy spód, wykonany z gumy niezawierającej rakotwórczych plastyfikatorów, substancji wydzielających trujące opary czy też związków chemicznych, powszechnie uznawanych za toksyczne i szkodliwe dla zdrowia człowieka. To dywany do łazienki, które mogą być prane ręcznie lub w pralkach automatycznych – do 30 stopni Celsjusza, jak również czyszczone na sucho. Dodatkowym atutem produktów takich jak dywany z kolekcji Heos New są frędzle, umieszczone na ich brzegach i podwyższające walory wizualne tych wyrobów. To doskonałe wyroby pasujące do nowoczesnych łazienek, które podkreślą styl klasyczny, skandynawski czy minimalistyczny.

Eleganckie dywany łazienkowe

Właściciele domowych łazienek często poszukują produktów, które zapewnią ich stopom doskonałą izolację od zimnej podłogi w tych pomieszczeniach. Produktami, które w 100% spełnią to zadanie są komplety łazienkowe Montenegro. Zastosowanie do produkcji tych dywaników przędzy syntetycznej, gwarantuje wysoką jakość kolorów produktu i znaczną ich odporność na uszkodzenia spowodowane działaniem wilgoci czy środków do prania. Modne, a jednocześnie bardzo wytrzymałe produkty z tej kolekcji są dostępne w kilku wersjach do wyboru. W naszym sklepie internetowym jarmarkeurope.pl znajduje się cała seria wyrobów Montenegro. Proponujemy komplety do łazienki po dwa dywaniki, w różnych rozmiarach. Wszystkie te dywaniki łazienkowe powstały z włókien polipropylenowych o dużej sprężystości. Runo tych wyrobów ma wysokość +/- 10 mm i jest bardzo przyjemne w dotyku. Zapewnia ono doskonałą izolację od zimnej i śliskiej podłogi, wykonanej z płytek ceramicznych czy gresu. Polecane przez nas dywaniki do łazienki z antypoślizgowym spodem mają efektowne wytłoczenia w kształcie muszelek, co podwyższa ich walory wizualne. Różnorodność kolorystyczna tych wyrobów sprawia, że można dopasować je do każdej aranżacji wnętrza.

Estetycznie wykonane dywany do łazienki z kolekcji Heos New czy Montenegro, to produkty, które można znaleźć w naszej stałej ofercie na stronie jarmarkeurope.pl. Wyroby te są dostępne w zróżnicowanej kolorystyce i wzornictwie. Komfort ich używania gwarantuje antypoślizgowy spód i możliwość ich prania w pralkach.

Artykuł partnera