Nowy kontrakt Anny Dereszowskiej

Anna Dereszowska, aktorka młodego pokolenia. Znamy ją głównie z roli Korby w filmie "Ladies" i z "Przyjaciółek" Nowa jej rola wiąże się z ambasadorowaniem pewnej znanej marce!

Nowy kontrakt Ani Dereszowskiej
Nowy kontrakt Ani Dereszowskiej. Foto Obcasy.pl

Aktorka jest m.in. ambasadorką wody perfumowanej My Destiny. Jako kobieta wielu pasji, świadoma, która wie czego chce i dąży do wyznaczonego celu z wytrwałością i zaangażowaniem, doskonale wpisała się w kanon firmy Oriflame. Ania olśniewała urokiem i pięknem. Sukienka Violi Piekut namiętnie opływała jej kształty dodając jeszcze większej magiczności.

Nowy kontrakt Ani Dereszowskiej2
Nowy kontrakt Ani Dereszowskiej. Foto Obcasy.pl

Kochając Anię Dereszowską, pokochasz nowy zapach My Destiny. Będziesz jak ona wyjątkowa, pewna siebie i piękna. Jak sama powiedziała: To nie tylko wyróżnienie i wielki honor stać się twarzą znanej marki, ale też odpowiedzialność.”

Nowy kontrakt Ani Dereszowskiej3
Nowy kontrakt Ani Dereszowskiej. Foto Obcasy.pl

Na pytanie dlaczego zdecydowała się współpracować z Oriflame odpowiedziała: ” niedosłownie z marką byłam związana od lat, związek ten opieczętowaliśmy formalnie dopiero teraz, kreatywność, pasja i siła to co łączy mnie z marką.

Niebawem zobaczymy aktorkę w 3 nowych kreacjach:  jako Jadwiga Jasnowidzka w „Kobiety bez wstydu”, odważnej i trudnej roli Jadźki, w filmie Patryka Vegi „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” oraz wesołej romantycznej blogerki kulinarnej o imieniu Fretka w filmie „Porady na zdrady”

Wpis znaleziono dzięki:

- Anna Dereszowska

- Ambasadorka marki Oriflame

- Aktorka polska