Od 13 do 20 sierpnia 2018

Na początku tygodnia Lwy będą rozmowne, towarzyskie, bardzo kreatywne, będą poznawać nowych, ciekawych ludzi. A co inne znaki na to?

Baran

Barany rozpoczną tydzień w świetnym humorze, będą prowadzić barwne życie towarzyskie, dużo rozmawiać z ludźmi, sprawy zawodowe będą się doskonale układać za sprawą przyjaciół. Od wtorku nastawione będą medytacyjnie, zwolnią tempo, będą potrzebowały trochę czasu dla siebie. W czwartek i piątek będą tryskać energią, będą wyjeżdżać, uprawiać wakacyjne sporty i romansować.

Byk

Dla Byków początek tygodnia będzie niełatwy, spadną im na głowę nieoczekiwane sprawy do załatwienia, będą podenerwowane i trudno będzie im się dogadać z ludźmi. Od wtorku zajmą się spokojnie własnymi potrzebami, będą miały czas na refleksję, dobrą intuicję i dobry czas dla uczuć. Od czwartku będzie dużo ruchu, nawał obowiązków i dopiero w weekend będą mogły zająć się tym, co lubią najbardziej.

Bliźnięta

Bliźnięta na początku tygodnia będą ożywione, pełne energii, nastawione na życie towarzyskie. Od wtorku aura wokół nich się zmieni, mogą czuć się zmęczone, ciężko będzie im nawiązać kontakt z innymi ludźmi. Od czwartku wpadną w wir ważnych zajęć, nastawią się na ruch i sport. Weekend zapowiada się spokojnie, spędzą go z rodziną, w gronie najbliższych osób.

Rak

Na początku tygodnia Raki będą nastawione intelektualnie do życia, łatwiej będzie im zachować dystans do ludzi. Od wtorku będą bardzo empatyczne, pomocne innym, będą miały nadmierną skłonność do poświęcania się. Od czwartku mogą mieć chandrę, bóle głowy, migreny, nic nie będzie szło po ich myśli. Weekend spędzą w znajomym otoczeniu, wśród bliskich osób.

Lew

Na początku tygodnia Lwy będą rozmowne, towarzyskie, bardzo kreatywne, będą poznawać nowych, ciekawych ludzi. Od wtorku będą oddawać się marzeniom, mogą mieć dobrą intuicję i dobre relacje uczuciowe z bliskimi. Od czwartku nastawione będą na ruch, wyjazdy, sportowe wyczyny, będą rywalizować z innymi. W weekend mogą mieć złe samopoczucie, relacje z bliskimi nie będą najlepsze.

Panna

Na początku Panny będą pracować przede wszystkim głową, będą miały ciekawe pomysły i mogą spotkać się z czymś nieoczekiwanym. Od wtorku będą miały dobry czas dla uczuć, będą romantyczne i marzycielskie, świat będzie im się wydawał przyjazny. Od czwartku mogą mieć poczucie, że życie toczy się zbyt szybko i dopiero w weekend będą miały wolny czas dla siebie i rodziny.

Waga

Początek tygodnia przyniesie Wagom interesujące wyzwania, będą poznawać nowych ludzi, dobrze będą się im układać relacje międzyludzkie. Od wtorku wszystko się zmieni, mogą mieć problemy z koncentracją i podejmowaniem decyzji, ludzie będą zajęci sobą i życie towarzyskie zaniknie. Od czwartku znajdą czas na wszystko, będą mocno pobudzone i pełne werwy. W weekend będą odpoczywać w gronie rodziny.

Skorpion

Dla Skorpionów tydzień rozpocznie się ciężko, mogą się pokłócić z otoczeniem, wszyscy ludzie będą działać im na nerwy. Od wtorku się wyluzują, będą miały ogromną intuicję, a w miłości mogą liczyć na wspaniałe chwile. Czwartek przyniesie im dużo ruchu, będzie pociągać je sport. W weekend mogą poświęcić czas rodzinie, sprawom domowym i zaufanym przyjaciołom.

Strzelec

Strzelce od poniedziałku będą miały mnóstwo ciekawych pomysłów, będą działać inspirująco na innych. Od wtorku mogą mieć gorsze samopoczucie, w relacjach z innymi będą nerwowe i drażliwe. Od czwartku odczują przypływ energii, nic nie będzie dla nich trudne, z zapałem ruszą na podbój świata. Weekend może być dla nich wyzwaniem, mogą czuć się ograniczone przez rodzinę i bliskie osoby.

Koziorożec

Koziorożce na początku tygodnia będą miały dobre relacje z ludźmi, w interesach mogą liczyć na szczęście. Od wtorku poczują, że miłość jest również dla nich, zaczną się spełniać ich marzenia. Czwartek przyniesie im kiepskie samopoczucie, mogą być rozdrażnione i nerwowe. W weekend odzyskają dobry humor, poświęcą się dla domu i rodziny, odpoczną i nabiorą sił.

Wodnik

Początek tygodnia będzie dla Wodników ekscytujący, będą poznawać nowych ludzi, zawierać nowe przyjaźnie, będą miały nowatorskie pomysły. Od wtorku będą bujać w obłokach, ludzie będą zarzucać im brak realizmu, niełatwo będzie im nawiązać kontakt z innymi. Od czwartku ruszą naprzód, wszystko będzie się dobrze układać. Weekend zapowiada się nieciekawie, rodzina będzie najważniejsza.

Ryby

Ryby na początku tygodnia będą cierpieć z powodu nadmiaru kontaktów z innymi, męczyć je będą rozmowy przez telefon. Od wtorku nastawią się medytacyjnie, będą kierować się intuicją, a w miłości mogą liczyć na szczęśliwe chwile. Od czwartku będą miały chęć na uprawianie sportów, w pracy będzie dużo do zrobienia. W weekend znajdą czas dla siebie i rodziny, odpoczną i naładują akumulatory.