Gotowa na wszystko… w fartuszku

gotowa na wszystko
Elegancka i sprytna Bree Van De Kamp, delikatna i czarująca Charlotte z wielkiego miasta czy perfekcyjne żony ze Stepford – która z nich Cię inspiruje? Rolę główną gra tu szyk i elegancja. Drugi plan to delikatność i dziewczęca zwiewność, a statystują zmysłowość i kobiecość. gotowa na wszystko3

To nie żaden film, to Twoja kuchnia! Chyba każda z nas marzyła kiedyś o tym, żeby zostać znaną aktorką? Nosić balowe suknie i na każdym palcu mieć pierścionek z brylantem, a szyja niech ugina się pod ciężarem pięciu sznurów najprawdziwszych pereł. Nawet jeśli diamenty pozostają w sferze marzeń, ciągle możemy poczuć się jak prawdziwa gwiazda. Nosić fartuszek jak „zdesperowane” gospodynie domowe z Wisteria Lane? Teraz to możliwe!
Zainspiruj się bohaterkami najpopularniejszych filmów i seriali, wybierając z oferty sklepu ilookandcook.pl coś dla siebie. Zawadiackie kropki w asyście różowej kokardy lub romantyczne róże na błękitnym tle przeniosą nas do świata Hollywood.
Wyobraź sobie, że grasz w prawdziwym filmie. Pada pierwszy klaps, wszystkie światła skierowane są właśnie na Ciebie.
Uśmiechasz się i z gracją wyjmujesz z piekarnika świeżo upieczone babeczki. Ich zapach kusi jednak nie ekipę filmową, ale Twoich bliskich, dla których zawsze jesteś gwiazdą.
Szczególnie wtedy, gdy masz na sobie modny i kobiecy fartuszek. A więc cisza na planie… I akcja!

gotowa na wszystko2Marka: Jessie Steele – Myślą przewodnią amerykańskiej firmy Jessie Steele jest hasło „każdy zasługuje na to by wyglądać dobrze!”. Powrót stylu lat 50-tych i 60-tych to znak rozpoznawczy marki. Jest jeszcze coś. W projektach widać dbałość o każdy detal, dobrą zabawę i miłość do designu. Nic więc dziwnego, że na rynku amerykańskim największe domy odzieżowe biją się o markę wykreowaną przez Helen Steele i jej córkę Claire.
Dossier produktów: Fartuchy kuchenne Bows & Roses, Jessie Steele – Stylowe i inspirujące fartuchy kuchenne z najnowszej kolekcji Jessie Steele łączą w sobie zmysłowość i delikatność kobiecej natury. Elegancka kokarda wiązana z przodu fartuchów dodaje im uroku i szykownego wyglądu. W dwóch wersjach kolorystycznych. Cena: 139 zł