Horoskop od 20 do 27 marca 2023

Byki w najbliższym tygodniu czas spędzą najchętniej z rodziną, bo nie mają wyjścia. Jak wyglądają jego relacje z domownikami?

znak zodiaku byk

Baran

W poniedziałek Barany będą w nie najlepszym nastroju,poświąteczny odpoczynek nie poprawił im nastroju. Od wtorku zmienią nastawienie i staną się leniwe, a energia będzie im spadać. Na szczęście czwartkowe popołudnie przyniesie im zmianę aury, staną się spokojniejsze, skłonne do poświęceń i przemyśleń. W niedzielę chętnie wezmą udział w wycieczkach na łono natury.

Byk

Byki w najbliższym tygodniu czas spędzą najchętniej z rodziną, już myślą o wypadzie na majówkę. Co prawda pogoda nie nastraja, ale już planują wycieczki rodzinne. Od wtorku życie może być dla nich trudne, będą drażliwe i często mogą się denerwować. Chłodne dni nie sprzyjają aktywności, zatem i nastrój mocno spadnie. Weekend zaś będzie radosny i towarzyski

Bliźnięta

Po świętach czują się zmęczone, brakuje im  rozrywek. We poniedziałek niechętnie udadzą się do pracy i obowiązków, ale już popołudniu będą kontaktowe i towarzyskie i do czwartku będą miały mnóstwo dobrych pomysłów. Od piątku mogą czuć się zmęczone, przytłoczone obowiązkami i dopiero w niedzielę się rozchmurzą.

Rak

Raki po rodzinnych sprzeczkach będą próbowały naprawić rodzinną atmosferą, nie wszystko będzie się im udawało. W poniedziałek poczują ulgę i wpadną w wir wydarzeń, wiele się będzie działo, ale głównie na gruncie towarzyskim. Od czwartkowego popołudnia uspokoją się, zajmą się codziennością, będą miały dobry czas dla działań intuicyjnych. W weekend będą wolały spokój domowego zacisza od życia towarzyskiego, a perspektywa długiego weekendu poprawi im nastrój.

Lew

Lwy mogą odczuć skutki rodzinnego osaczenia, siedzenie przy stole stanie się dla nich zbyt męczące. Marzą o siłowni lub wyjeździe na łono natury. Czyżby ucieczka od domowych obowiązków? powinny wyjść z domu i się poruszać. Od poniedziałkowego popołudnia będą w świetnym humorze, przepełniać je będzie optymizm i zapał. Wrócą do pracy z nowymi pomysłami, co pozwoli im zabłysnąć przed przełożonymi. Od czwartku staną się bardziej milczące i nastawione uczuciowo. Niedzielę spędzą w większym towarzystwie, w ruchu.

Panna

Choć Panny uwielbiają spędzać czas w sposób tradycyjny, poświęcać się dla rodziny to jednak czasem potrzebują chwili dla siebie. Od poniedziałku czeka je sporo kontaktów z ludźmi, życie towarzyskie będzie kwitnąć, a praca będzie dobrze szła. Od czwartku mogą być rozproszone i zmęczone, chętnie spędzą czas w ciszy, w domu. W niedzielę pozwolą sobie na więcej ruchu, spotkania z przyjaciółmi i wydłuża weekend!

Waga

Dla Wag ten tydzień może okazać się trudnym, między domownikami może dojść do spięć, atmosfera może być ciężka. Od poniedziałku poczują się znacznie lepiej, będą miały ciekawe pomysły i życie towarzyskie będzie się dobrze układać. Od czwartku mogą być bardzo niezdecydowane, niełatwo będzie im wyczuć intencje innych osób. Weekend spędzą z przyjaciółmi, ale nie uda im się raczej wyjechać na wymarzoną majówkę.

Skorpion

Wyjątkowo Skorpiony nie czuły się dobrze w rodzinnej atmosferze. Dużo zajęć sprawiło, że z niechęcią będą odnosić się do domowników. Będą poirytowane,  co utrudni codzienną komunikację. Od czwartku najlepiej będzie jak zdadzą się na swoją intuicję, ona podpowie im co robić w każdej sytuacji. W niedzielę najchętniej pobawią się w sport.

Strzelec

Strzelce będą już zmęczone tymi ciągłymi spotkaniami rodzinnymi. Dlatego przyszły weekend planują z dala od rodzinnych pieleszy.  Od wtorku poczują niewymowny pociąg do życia towarzyskiego i intelektualnego. Czwartkowe popołudnie przyniesie im obniżenie nastroju, mogą czuć się zmęczone i źle będą znosić kontakty z bliskimi osobami. Nadrobią to w niedzielę, będą uprawiać sporty i bawić się z przyjaciółmi.

Koziorożec

Koziorożce będą w dobrym nastroju, doskonale zrobi im spacer i kontakt z przyrodą. Od wtorku będą trochę lżej podchodzić do obowiązków, pozwolą sobie na rozrywki i spotkania z przyjaciółmi. Już planują długi weekend. Choć od czwartku mogą mieć poczucie, że nie panują nad otoczeniem, niełatwo będzie im podejmować decyzje. W niedzielę mogą mieć chandrę, nie będą umiały odpoczywać.

Wodnik

Po świętach nie są zbyt dobrej formie, w domu mogą się spotkać z krytyką, a nie będzie gdzie uciec od złej atmosfery. Powrót do pracy we wtorek powitają z radością, zajmą się pracą, omówią wrażenia ze świąt ze współpracownikami, będą miały oryginalne pomysły. Od czwartku będą bujać w obłokach, a w niedzielę będą miały okazję do uprawiania sportów.

Ryby

Ryby nie będą się cieszyć się z rodzinnej atmosfery. Od poniedziałku ożywią się kontakty towarzyskie, mogą spotykać się z przyjaciółmi. Od czwartku będą rozkojarzone, zamiast pracować będą myśleć o niebieskich migdałach, ale wspierać je będzie intuicja i bliskie osoby. Weekend spędzą w towarzystwie przyjaciół, w ruchu, w działaniu.