Oficjalna premiera kolekcji zaprojektowanej przez Anetę Kręglicką

31 sierpnia w Hotelu Bristol w Warszawie odbyła się oficjalna premiera kolekcji zaprojektowanej przez ambasadorkę marki Badura, Anetę Kręglicką.

Aneta Kręglicka
Aneta Kręglicka

Oprócz gwiazdy wieczoru, w pięknych wnętrzach Sali Kolumnowej pojawiła się modelka Natalia Siódmiak oraz największe osobistości ze świata mody i showbiznesu. Kapsułową kolekcję Badura Icons mieli okazję obejrzeć styliści i dziennikarze oraz zaproszone gwiazdy, które wystąpiły w butach z kolekcji Badura, m.in. Edyta Herbuś, Paulina Sykut, Kamilla Baar, Kasia Zielińska, Karolina Szostak, Natalia Klimas oraz Andre Whyte.W Hotelu Bristol pojawili się również znani polscy projektanci, m.in. Lidia Kalita, Maciej Zień, Ilona Majer z duetu MMC oraz Zuzanna Wachowiak z marki Bizuu. Imprezę poprowadził Marcin Prokop, a muzyczną oprawę zapewniła Edyta Ciupak przy akompaniamencie Bartka Albera.

Ambasadorka marki oraz gwiazda kampanii reklamowej Badura Icons, Aneta Kręglicka, podjęła się niełatwej sztuki projektowania obuwia. Efektem jest wyjątkowa kolekcja Badura Icons, składająca się z kilku modeli czółenek, botków oraz kozaków, których wspólnym mianownikiem jest błękitna podeszwa z inicjałami projektantki.

Buty sygnowane nazwiskiem Anety Kręglickiej łączą styl i modowe trendy z wypracowywaną przez dekady wiedzą na temat tworzenia obuwia. Najlepsza jakość, kunszt wykonania, precyzja i dbałość o detale, czyli elementy, które charakteryzują wszystkie kolekcje marki Badura, pozwoliły na stworzenie wyjątkowej kapsułowej linii, która w każdym aspekcie spełnia standardy marki. Jednocześnie jest spójna z wizerunkiem Anety Kręglickiej, która po raz pierwszy miała okazję samodzielnie stworzyć projekty butów i decydować o każdym ich szczególe.