Piękne piersi

Biust to bezapelacyjnie atut każdej kobiety. Która z nas nie marzy o pięknych jędrnych piersiach.

Natura niestety nie wszystkich obdarza tak samo szczodrze, często pozostawia wiele do życzenia. Do tej pory jedynym ratunkiem była operacja plastyczna polegająca na wszczepieniu implantów co niestety wiąże się z dość długą rekonwalescencją i sporym dyskomfortem przynajmniej przez jakiś czas. Medycyna XXI wieku wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu kobiet. Powiększanie piersi jest dziś prostsze niż się wydaje. Piękne i jędrne piersi możemy mieć już w przeciągu kilkudziesięciu minut.

Metoda MACROLANE polega na wstrzyknięciu pod każdy gruczoł piersiowy odpowiedniej ilości preparatu opartego na bazie kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy występuje w ludzkim organizmie zatem jest przez niego łatwo przyswajalny i w pełni bezpieczny. Pacjentka po zabiegu może od razu wrócić do normalnego trybu życia, wystarczy tylko zwyczajnie na siebie uważać, nie nadwyrężać się nadmiernie. Metoda ta jest spełnieniem marzeń wielu kobiet, które od decyzji od powiększenia piersi wstrzymywał tylko strach przed operacją.

„pojawiają się pacjentki które już dawno przychodziły do mnie na konsultacje w sprawie powiększenia piersi, jednak jedyne co mogłam im zaproponować to implanty, ich strach był tak duży że nie decydowały się na ten krok. Teraz przychodzą ponownie i znowu mogą czuć się pięknie dzięki macrolane”- mówi dr n.med Małgorzata Chomicka -Janda, główny chirurg plastyk IQ MEDICA Centrum Chirurgii Plastycznej w Warszawie.

Jak widać medycyna ciągle nas zaskakuje. Jeszcze kilka lat temu nikt nawet nie śnił że poprawa wyglądu będzie tak prosta i bezpieczna. Zatem kobiety możecie być spokojne…..
IQ MEDICA Centrum Chirurgii Plastycznej
www.iqmedica.pl