Podrzuć nam pomysł na Halloweenowe przebranie i wygraj nagrody!

IMG_2530
Podrzuć nam pomysł na Halloweenowe przebranie i wygraj nagrody!

Kochani,

Halloween zbliża się do nas wielkimi krokami i dlatego szukamy inspiracji na kostiumy. Przy okazji chcemy pomóc osobom, które nie mają jeszcze pomysłu na siebie w tym mrocznym i imprezowym dniu!

W związku z tym postanowiliśmy zrobić konkurs. Chcemy dowiedzieć się, jakie macie oryginalne pomysły na przebranie halloweenowe.

Do wygrania super nagroda w postaci książki ,,Zanim nadejdzie ciemność” i krem do rąk. Jedyne co musicie zrobić, to zamieścić POD WPISEM KONKURSOWYM KOMENTARZ, a w nim:

– Napisać swoją oryginalną koncepcję na przebranie halloweenowe oraz wymienić elementy, które się w nim znajdą (Np. Wiedźma – czarna postrzępiona sukienka, miotła, czarne pantofle, wytapirowane włosy i twarz pomalowana na zielono z przyklejonymi kurzajkami). Nie musicie wymieniać, możecie opisać strój po swojemu.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (19.10.2015) i kończymy (26.10.2015). Wyniki ogłosimy 27 października  o godzinie 12:00.

A więc, cukierek albo psikus kochani i powodzenia!

Konkurs rozwiązany!

Zwyciężczynią okazała się Sabina, która wymyśliła strój idealny na imprezę halloweenową! :

,,Ja proponuję dość proste, aczkolwiek przerażające przebranie Samary Morgan z filmu “The Ring”. Najlepiej jest założyć białą, prostą sukienkę, lub jeśli jej brak to bardzo duży, męski, biały podkoszulek i przewiązać go lekko czymś w pasie. Namoczyć całe ubranie wodą, a czarną, szarą i brązową farbą plakatową oraz pędzlem ubrudzić ubranie. Farba na mokrej tkaninie powinna się rozpłynąć tworząc jedynie smugi. Co do make-upu, to są dwie opcje: dobrze jest zmieszać biały lub bardzo jasny fluid z kremem nivea i nałożyć dużą ilość na morką twarz. Następnie podkreślamy oczy kredką i rozmazujemy ją. Pod oczy oraz do smug na twarzy stosujemy czarny cień do oczu. Można również kupić specjalne farby do twarzy i nimi się pomalować. Na suche włosy nałożyć sporą ilość żelu prostującego (glisskur np.). Wtedy włosy oklapną i będą wyglądać cały czas na mokre, nawet po wyschnięciu.”

Gratulujemy serdecznie!

Prosimy o przesłanie danych adresowych na redakcja@obcasy.pl w temacie “Przebranie halloweenowe – wygrana”. Przesyłkę wyślemy do 21 dni roboczych na wskazany adres.