Propozycje torebek na ciepłe dni

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, czas poznać gorące propozycje na ciepłe dni. A te są niebanalne. Tak jak niebanalna jest kobieta według projektantki, która je nosi.

Propozycje torebek na ciepłe dni
Propozycje torebek na ciepłe dni

W tym sezonie obowiązujące trendy w najmodniejszych torbach i torebkach moglibyśmy sprowadzić do kilku prostych słów: kobieco, pastelowo, miękko i z frędzlami, wygodnie.

Jednak dla projektantki Joanny Kruczek to zdecydowanie za mało. Tak jak podsumowanie kolekcji słowem – piękna, również nie wystarczy. Wiosenna linia przede wszystkim zwraca uwagę – formą, kształtem, wysublimowaną linią. Króluje modny w sezonie pastel i jego łagodne odcienie. Nic dziwnego, że kobieta Joanny Kruczek jest dosłownie „ubrana” w torebkę i przykuwa uwagę.

Torby niczym dzieła sztuki prezentują się w stylizacjach wiosennych doskonale. W nowym sezonie projektantka szukała inspiracji w kraju Kwitnącej Wiśni a o jej linii „Kiedy Japonia spotyka Europę” głośno już nawet poza granicami naszego kraju. Zdaniem Joanny Kruczek,  każdy model torebki jest sposobem na komunikowanie odrębności kulturowej, stąd jej dalekie inspiracje i nieustające poszukiwania w projektowaniu torby idealnej.

Dlatego w propozycjach nie brakuje wygodnych torebek-plecaków, toreb-worków, wielkich form, tak praktycznych i niezbędnych do codziennego użytku kobiecie i w zależności od charakteru stylizacji – delikatnych kopertówek. Słowem – ideał…