Puma Cali Cour powracają w wielkim stylu

Winnie Harlow, właściwie Chantelle Brown-Young, jest kanadyjską modelką i aktywistką społeczną. Zyskała ogromną popularność dzięki swojej charakterystycznej urodzie. Winnie cierpi na rzadką chorobę skóry zwana bielactwem, która powoduje utratę pigmentu skóry.

Puma Cali Cour powracają w wielkim stylu

Winnie Harlow: Symbol Akceptacji i Piękna Różnorodności

Winnie Harlow, właściwie Chantelle Brown-Young  jest kanadyjską modelką i aktywistką społeczną. Zyskała ogromną popularność dzięki swojej charakterystycznej urodzie. Winnie cierpi na rzadką chorobę skóry zwana bielactwem, która powoduje utratę pigmentu skóry. Dzięki swojej pewności siebie, odwadze i determinacji, Winnie Harlow zdecydowanie zmieniła postrzeganie piękna w branży modelingu. Stała się symbolem akceptacji siebie i inspiracją dla wielu ludzi na całym świecie. Winnie współpracowała z wieloma znanymi markami modowymi i brała udział w prestiżowych pokazach mody.

Puma Cali Cour powracają w wielkim stylu

Cali Court: Kreatywna Rewolucja w Świecie Mody

Cali Court z kolei, to młoda amerykańska projektantka mody, która zdobyła uznanie dzięki swojemu kreatywnemu podejściu i unikalnym projektom. Jej twórczość jest często oparta na mieszance różnych stylów, łączących elementy klasyczne z nowoczesnymi detalami. Dzięki swym umiejętnościom projektowania, Cali Court szybko stała się rozpoznawalną postacią w świecie mody ulicznej i streetwearu. Jej kolekcje są często inspirujące i zaskakujące, przyciągając uwagę osób poszukujących oryginalnych ubrań i dodatków.

Obie te osobowości wpłynęły na modową i rozrywkową scenę w niezwykły sposób. Winnie Harlow przyczyniła się do rozwoju pozytywnego przesłania dotyczącego różnorodności piękna, podczas gdy Cali Court wyznacza nowe trendy i inspiruje kreatywnych ludzi do wyrażania siebie poprzez modę. Obydwie kobiety są doskonałymi przykładami siły charakteru i odwagi, które mogą zmieniać świat w pozytywny sposób.

Puma Cali Cour powracają w wielkim stylu

Odwaga w Obliczu Wyjątkowej Urody

Winnie Harlow i Cali Court – zawsze w gotowości aby pojawić się na salonach. Najnowsza odsłona kultowych sneakersów PUMA powraca w pełnej kolekcji, przedstawiając olschoolowe sylwetki inspirowane tenisem, połączone z nowoczesnym streetwear’em.

Dziedzictwo tenisa i uliczny styl, czyli kwintesencja Cali Court. Podwyższona podeszwa dodaje uroku prostej, ale stylowej estetyce, detal ze specjalną grafiką z logo PUMA Jumping Cat ozdabia język, a pasek PUMA Formstrip podkreśla cholewkę.

Puma Cali Cour powracają w wielkim stylu

Kolekcja Pumy –  Przesuwająca Granice Kreatywności

W najnowszej kampanii PUMA, modelka Winnie Harlow prezentuje buty w sześciu różnych zestawach czystych i minimalistycznych kolorystyk, podzielonych na dwie partie. Stonowane i delikatne odcienie niebieskiego, fioletu i różu są pierwszą kombinacją kolorystycznej gamy stworzonej dla zestawu Cali Court Leather. Natomiast drugi zestaw Cali Court Patent to schemat przedstawiający sylwetkę z prostymi tonalnymi kolorami i polakierowaną skórą otaczającą czubek butów.

Najnowszy drop Cali Court Leather jest już dostępny na stronie PUMA.com, we flagowych sklepach PUMA i u wybranych sprzedawców detalicznych, natomiast kolekcja Cali Court Patent pojawi się jeszcze w tym roku.