Puma prezentuje efekty współpracy z nowojorskim butikiem Rise NYC

Kolaboracja Rise NYC z Pumą jest głosem w akcji zwiększania świadomości na temat HIV/AIDS. Z okazji Światowego Dnia AIDS współzałożyciel butiku Rise NYC, Chase Ceparano wraz z PUMĄ stworzył limitowaną edycję buta Rise NYC x Puma Blaze of Glory „New York Is For Lovers”. Dodatkowo zdecydował się przekazać $15.000 na fundację amFAR (American Foundation for AIDS Research).

nowa wspolpraca puma z butikiem
Nowy Jork to miasto z niepowtarzalną atmosferą, trochę niegrzeczne i aroganckie, jednak zawsze gotowe do pokonywania przeszkód poprzez okazywanie ciepła i współczucia. Chase Caperano przeżył osobistą tragedię jako 10-latek, kiedy jego ojciec zmarł na AIDS. Poprzez współpracę z Pumą chce on oddać hołd wszystkim mieszkańcom miasta, w którym się wychował, a którzy zostali dotknięci problemem HIV/AIDS.

„Hasło kocham Nowy Jork jest czymś więcej niż tylko sloganem z torby na zakupy” – mówi Chase Caperano. „Kochać Nowy Jork znaczy kochać wszystkich nowojorczyków zamieszkujących to miasto. Tak ważne jest wzajemne edukowanie, pamięć o tych, którzy odeszli, walka z piętnem, które niesie za sobą ta choroba i codzienne zaangażowanie w walkę z jej często tragicznymi skutkami”.
puma we wspolpracy
 Sneakersy Blaze of Glory „New York Is For Lovers” zostały wykonane z miękkiej czerwonej skóry, połączonej z zamszem w tym samym kolorze. Całość sylwetki uzupełniają detale w postaci brandingu na pięcie, wkładce oraz ściągaczach do sznurowadeł.
Model Puma Blaze of Glory „New York Is For Lovers” dostępny jest w sprzedaży w wybranych sklepach.