Randka we wszystkich kolorach

Jeżeli wybierasz się na romantyczną kolację, nastrojowy spacer czy niezobowiązującą randkę doradzimy Ci jak się ubrać. Stawiamy na mocne żywe kolory, które porwą twojego wybranka.

Randka we wszystkich kolorach. Sukienka- Cotton Club, kurtka- Fratelli, buty i torebka- Menbur, kolczyki- TK MAXX

Wszyscy styliści uważają, że kolor czerwony jest idealny na randkę. Jest królewski, zmysłowy i elektryzujący. Świetnie współgra z czarnymi dodatkami. W tym kolorze oczarujesz swojego partnera.

Randka we wszystkich kolorach. Kobaltowa sukienka- Karko, sukienka w print- Cosel, buty i torebka- Menbur, okulary- TK MAXX

Kolor niebieski jest przeciwieństwem czerwieni. Wzbudza zaufanie i spokój. Kojarzy się z profesjonalizmem i uczciwością. Kobalt pasuje do bardzo jasnej karnacji i ciemnoniebieskich oczu. Decydując się na ten kolor, sprawisz, że będziesz wyglądać niepowtarzalnie.

Randka we wszystkich kolorach. Sukienki- Cotton Club, buty i torebka- Menbur

Żółty jest jednym z najpopularniejszych kolorów. Jest on pozytywnie odbierany – kojarzy się ze słońcem i latem. Przywodzi na myśl optymizm, szczęście i radość. W tym kolorze na pewno zachwycisz!

Randka we wszystkich kolorach. Kurtka i spódnica- Fratelli, buty i torebka- Menbur, top- TK MAXX

Biały kolor jest symbolem prawdy i czystości. Skórzany komplet wygląda elegancko, a biały kolor nadaje mu świeżości. Dobrze komponuje się ze srebrnymi dodatkami. W tej stylizacji nie będziesz wyglądać nudno.

Randka we wszystkich kolorach. Sukienka z siatką- Midori Feminine Fashion, sukienka z guzikami- Modern Line, buty i torebka- Menbur

Zieleń to bez wątpienia najmodniejszy kolor sezonu. Uważany za symbol nadziei, życia i natury. Odcień butelkowy jest elegancki i wytworny. Postaw na ten kolor, jeżeli wybierasz się na romantyczną kolację.