Redakcja testuje: NutriBullet od HerbaLife

Zdrowe, pyszne i szybkie w przygotowaniu - o takich posiłkach marzy każdy, kto dba o linię. Nutribullet to innowacyjne urządzenie, które rozkocha w sobie wszystkich miłośników zdrowego żywienia!

Redakcja testuje: NutriBullet od HerbaLife

NutriBullet – to produkt, który nakręci Cię do podjęcia zdrowego trybu życia! To nie blender, to także nie mikser – Ekstraktor składników odżywczych NutriBullet łączy w sobie najlepsze cechy obu urządzeń.

W przeciwieństwie do tradycyjnych sokowirówek i blenderów, NutriBullet wydobywa więcej składników odżywczych dla stworzenia zdrowszych, wartościowych i pysznych NutriBlastów. Unikalny projekt ostrzy ekstrakcyjnych urządzenia obejmuje połączenie działania cyklonowego i 6 wykonanych ze stali nierdzewnej noży, które gwarantuje idealne
zmiażdżenie twardych nasion, łodyg, grubych skórek po to, by wydobyć ukryte w nich składniki odżywcze.

Opatentowane, sześcioramienne ostrze ekstrakcyjne, wykonane ze stali nierdzewnej gwarantuje niebywałą łatwość dotarciu do ukrytych w ziarnach, twardych łodygach i grubych skórach składników odżywczych. Dotarcie do nich możliwe jest wyłącznie przez dokładne rozbicie poszczególnych fragmentów pokarmu. Tylko NutriBullet jest w stanie zagwarantować taki poziom ekstrakcji najcenniejszych substancji wewnątrz naszego pożywienia.

Nieduży i kompaktowy – znajdziesz dla niego miejsce nawet w niewielkiej kuchni. W dodatku jego nowoczesny design z łatwością dopasuje się do każdego wystroju wnętrz kuchennych, stając się wizytówką zdrowego stylu żywienia, panującego w Twoim domu. NutriBullet ze względu na nieduże gabaryty jest przenośny – bez kłopotu zabierzesz go z
sobą np. na urlop.

Redakcja testuje: NutriBullet od HerbaLife

Zdaniem redakcji

  • Koktajler jest niesamowicie prosty w obsłudze, wystarczy włożyć wtyczkę do gniazdka na kilka sekund, a koktajl już jest zrobiony!
  • Bardzo dokładnie miksuje składniki, nawet trudne do zblendowania, takie jak szpinak czy jarmuż.
  • Urządzenie jest bardzo stabilne, nie ma potrzeby dodatkowo go przytrzymywać podczas miksowania, nie przewraca się, ani nie otwiera.
  • Dzięki temu, że składa się tylko z trzech części, można łatwo i szybko umyć go zaraz po użyciu.
  • Umożliwia stworzenie niezliczonych kombinacji koktajli, sosów i drinków.
  • Kielich jest bardzo pojemny, jedno miksowanie wystarczy na zrobienie dwóch porcji koktajlu.
  • Ładny, nowoczesny design powoduje jeszcze większą ochotę na korzystanie z urządzenia i tym samym większą dbałość o zdrowe odżywianie!