Redakcja testuje: słuchawki Jabra Elite 5

W nasze ręce trafiły kolejne słuchawki porducenta Jabra. Czym różnią się od pozostałych i jakie funkcje doceniała redakcja, o tym dowiecie się dalej.

Redakcja testuje: słuchawki Jabra Elite 5
Redakcja testuje: słuchawki Jabra Elite 5

Nasza redakcja miała okazję przetestować słuchawki Jabra Elite 5. To model bezprzewodowy, oferujący szereg udogodnień w naprawdę atrakcyjnej cenie. Urządzenie sprawdziliśmy pod wieloma kątami, by dowiedzieć się, czy to co oferuje nam producent ma praktyczne przełożenie na życie codzienne.

Aktywna Redukcja Hałasu

Redakcja testuje: słuchawki Jabra Elite 5

Jedną z najważniejszych cech tych słuchawek jest hybrydowa Aktywna Redukcja Hałasu (ANC), która działa z niezwykłą skutecznością. Słuchawki wyposażone w mikrofony wykrywają i eliminują hałas zewnętrzny, co pozwala na pełne skupienie na dźwięku. Bez względu na to, czy jesteś w hałaśliwym biurze, podróżujesz samolotem czy przemieszczasz się po zatłoczonym centrum miasta, ANC Jabra Elite 5 zapewnia pełne wyciszenie, bez nieporządanych dźwięków z zewnątrz.

Wbudowany mikrofon

Technologia 6-mikrofonowa, wykorzystywana zarówno podczas odtwarzania muzyki, jak i prowadzenia rozmów telefonicznych, dostarcza doskonałą jakość dźwięku. Mikrofony także pozostają bez zarzutów. Skupiają się na Twoim głosie, eliminując tło hałasu tym samym zapewniając wyraźne i klarowne rozmowy. To przydatna opcja dla osób korzystających z urządzenia w pracy, czy w szkole.

Słuchawki

9 godzin odtwarzania na jednym ładowania – czy to możliwe?

Jeśli chodzi o czas odtwarzania, Jabra ma się czym pochwalić. Model Elite 5 oferują do 9 godzin odtwarzania, pozwala to na naprawdę długie sesje słuchania. W skrócie oznacza to, że na spokojnie możemy zabrać je w długą podróż nie martwiąc się o potrzebę ich ponownego ładowania. Jeśli włączysz funkcję ANC, czas ten zostaje nieco skrócony do około 7 godzin, ale nadal jest to wystarczająca ilość czasu, by nacieszyć się ulubioną muzyką, czy filmem. Co więcej, z etui ładującym, które jest zarówno praktyczne, jak i stylowe, całkowity czas odtwarzania wynosi aż do 36 godzin.

Czy polecamy?

Design słuchawek Jabra Elite 5 jest równie atrakcyjny, jak wcześniej wspomniane funkcje. Słuchawki pasują do ucha w sposób wygodny i nie powodują dyskomfortu, nawet po dłuższym czasie noszenia! Bezprzewodowy charakter słuchawek pozwala na swobodę ruchu i eliminuje uciążliwe problemy związane z plączącymi się kablami.

Słuchawki

Podsumowując, słuchawki Jabra Elite 5 są imponującym zestawem słuchawkowym, który oferuje doskonałą jakość dźwięku, zaawansowaną technologię i przystępną cenę. To świetne rozwiązanie dla osób podróżujących lub korzystających ze słuchawek w ciągu dnia.