Redakcja testuje – soczewki kontaktowe Vision Express

Soczewki kontaktowe to wynalazek, który cieszy się coraz większą popularnością. Zapewniają pełną korekcję wady wzroku bez konieczności noszenia okularów. Zobaczcie, jakie modele testowaliśmy.

Redakcja testuje – soczewki kontaktowe Vision Express

Vision express to sieć salonów optycznych oferująca swoje usługi także online. Dzięki niemu w szybki i prosty sposób wybierzemy dopasowaną do swoich potrzeb parę soczewek. Jakie modele wybrać oraz który tryb jest bardziej komfortowy – dzienny czy miesięczny?


Acuvue True Eye

Acuvue to marka, która proponuje soczewki jednodniowe. Są idealne dla osób przebywających stale w ruchu, które nie chcą zaprzątać sobie głowy koniecznością mycia i sterylnego przechowywania w pojemniku. Usuwanie osadów bywa uciążliwe, a codzienne sięganie po nowe opakowanie zaoszczędza czas wykonywania porannej toalety 🙂 Jeśli twoje oczy szybko się męczą i odczuwają zużycie miesięcznych soczewek z powodu upływu ich ważności, warto sięgnąć po wersję jednodniową.
Silikonowo-hydrożelowy materiał pozwala na dotlenienie gałki ocznej. Soczewki posiadają również filtr UV. Technologia Hydraclear zapewnia oczom nawilżenie i komfort.

Redakcja testuje – soczewki kontaktowe Vision Express

IWear Oxygen Relax

Miesięczne soczewki iWear dostępne w salonie Vision Express są idealne dla osób, pracujących dużo przy komputerze oraz narażonych na takie czynniki jak klimatyzowane pomieszczenia. Podczas ich noszenia zauważalne jest stałe nawilżenie oka i brak uczucia piasku pod powiekami, co jest częste, kiedy wzrok godzinami wpatruje się w ekran komputera.
Dobrze dobrany płyn do soczewek to podstawa codziennej higieny oka i płukania soczewek. Bez odpowiedniego preparatu narażamy wzrok na trwałe uszkodzenia lub niebezpieczne zakażenia. Warto zaufać marce iWear, ponieważ mycie soczewek płynem Easy Balance przebiega bardzo szybko. Dodatkowo soczewki są oczyszczone z wszelkich osadów, a my nie mamy obaw, że w naszym oku znajdą się bakterie.

Redakcja testuje – soczewki kontaktowe Vision Express

Freshlook Colors

Freshlook Colors to soczewki które potrafią wydobyć piękno odcienia naszych oczu lub lekko skorygować ich nienasyconą barwę. Jeśli zależy ci na wywołaniu efektu wow wśród znajomych, koniecznie przetestuj wybrany przez siebie odcień! Vision Express oferuje szeroką gamę kolorystyczną – od klasycznego błękitu i zieleni, po eksperymentalny fiolet.
Osoby cierpiące na krótko i dalekowzroczność chyba nie mają już powodów do narzekań – soczewki kontaktowe to ich najlepszy przyjaciel i zamiennik tradycyjnych okularów. Redakcja Obcasy.pl przetestowała produkty, jakie oferuje salon optyczny Vision Express i jest zachwycona!

Wpis znaleziono dzięki:

- Soczewki tygodniowe

- Soczewski miesięczne

- Dobre widzenie