Regulamin konkursu: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj nawilżoną i jędrną skórę!

konkurs maj

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 5 maja 2016 i będzie trwał do 10.00 12 maja 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 12 maja 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych.

4. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy według jury wyślą najciekawszą odpowiedź.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzcy, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres [email protected] z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać emaila na adres [email protected] do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

Zasady są proste!

Wystarczy:

  • Zamieścić w komentarzu pod tym postem odpowiedź na pytanie „Jakie znasz domowe sposoby na ujędrnianie skóry?” – komentarz nie może być dłuższy niż 400 znaków.
  • Polubić Obcasy.pl i zaprosić do polubienia strony 3 osoby (W komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku proszę te osoby również oznaczyć)

Nagrody:

2x zestaw: Balsam Venus + Serum ujędrniające UltraSlim!

START!

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj 05.05.2016 i kończymy 12.05.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 12 maja o godzinie 12:00.