Siostry Kardashian opowiadają o ojcu

siostry kardashian opowiadaja o ojcu

Szczery, emocjonalny i kontrowersyjny wywiad z Brucem Jennerem, Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall, Kylie i Scottem, który w końcu rzuci światło na to, co sławna rodzina naprawdę czuje w związku z przemianą Bruce’a w kobietę.
Wyjątkowy, podzielony na dwie części odcinek specjalny Z Kamerą u Kardashianów już w najbliższą niedzielę, 24 maja o godzinie 19.00 i 20.00 tylko na E! Entertainment Television. E! zaprezentuje dwuczęściowy odcinek specjalny Z Kamerą u Kardashianów, w którym pokazane zostaną intymne rozmowy i najbardziej emocjonalne momenty związane z przemianą Bruce’a Jennera, ojca rodziny, w kobietę. Widzowie będą mieli okazję obserwować, jak członkowie klanu radzili sobie z tą sytuacją i z własnym uczuciami, gdy Bruce po raz pierwszy oznajmił im, że w końcu zamierza prowadzić życie osoby, którą od zawsze wiedział, że jest.

W odcinku specjalnym Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall, Kylie i Scott szczerze rozmawiają z Brucem i zaczynają rozumieć ciężką podróż, którą odbywał przez całe życie. Dzięki trudnym i bezpośrednim rozmowom, widzowie mogą obserwować autentyczne reakcje członków rodziny, które są zaskakujące, przemyślane i pełne wsparcia. Poprzez dzielenie się swoją historią, Kardashianowie mają nadzieję, że pomogą innym rodzinom poradzić sobie z podobnymi problemami. Odcinek specjalny zawiera także domowe materiały wideo, które przypomną widzom i samej rodzinie o pięknych chwilach, jakie spędzili z Brucem jako ojcem, mężem i przyjacielem i staną się inspiracją dla wielu wspomnień, które zostaną zbudowane, gdy Bruce będzie prowadził już swoje nowe, normalne życie.
Z Kamerą u Kardashianów – odcinek specjalny – część pierwsza, 24 maja, godzina 19.00, część druga, 24 maja, godz. 20.00 tylko na antenie E! Entertainment Television