Stylistka fryzur gwiazd o aktualnych trendach na najbliższy sezon

Stylistka fryzur gwiazd o aktualnych trendach na najbliższy sezon
Modelka i Sally Brooks na konferencji marki Nivea

Najlepsza część mojej pracy to uszczęśliwianie kogoś i sprawianie, by polubił, a przede wszystkim nauczył się dbać o swoje włosy – jeśli Twoje włosy wyglądają źle, Ty czujesz się źle – nie ma więc nic lepszego niż piękne, zdrowe włosy.

Nadchodzący sezon to czas, w którym przede wszystkim będą królowały naturalnie wyglądające, zadbane, lśniące włosy, dodające kobietom pewności siebie. To czas, w którym nadchodzi trend na łatwą do uzyskania, przy odpowiednim doborze kosmetyków fryzurę, wyglądającą na skomplikowaną. To chwila dla wszystkich rodzajów włosów, a także kobiecość w wielu wydaniach – zarówno krótkich, średniej długości i długich włosów. Do łask powrócą lekko splecione tuż nad karkiem włosy i tzw. klasyczny bob – lekko unoszące się nad ramionami włosy – dające poczucie swobodnej elegancji.

Wśród naturalnych dodatków króluje grzywka – zarówno wyrazista, nadająca kobietom zadziorności, jak i ta lekko unosząca się nad czołem – dla uzyskania efektu romantyczności.

Nadchodzący sezon to czas na niezależny i odważny styl, apoteozę indywidualności, których odzwierciedleniem będą krótkie włosy wystylizowane na wiele różnych sposobów.

Sally Brooks to międzynarodowa stylistka fryzur NIVEA, należąca do „Galerii Sław” Brytyjskiego Towarzystwa Fryzjerskiego. Trzykrotnie zdobyła tytuł „Fryzjera Roku” – najbardziej prestiżowej nagrody fryzjerskiej w Wielkiej Brytanii. Jej stylizacje prezentowane są na największych pokazach mody na całym świecie. Regularnie współpracuje ze znanymi projektantami oraz topowymi magazynami modowymi. Wiedza, pasja i zamiłowanie Sally Brooks do stylizacji włosów sprawiły, że jest jedną z najlepszych profesjonalistek w branży fryzjerskiej na świecie. Od 2008 roku jest także Międzynarodową Stylistką Włosów marki NIVEA.