Szukasz inspiracji ślubnych? Sprawdź na co decydują się gwiazdy!

Ślub na plaży? Czerwona suknia zamiast śnieżnobiałej?  Celebryta jako atrakcja na przyjęciu i zespół grający muzykę na żywo? A może impreza na ponad dwa tysiące osób? To tylko przykłady, jak zagraniczne gwiazdy świętowały swój ślub i w jaki sposób organizowały wesele.

Szukasz inspiracji ślubnych? Sprawdź na co decydują się gwiazdy!

Ślub śladem gwiazd

Znacznie prościej jest o kreatywność, gdy nie ogranicza nas budżet. Jednak nawet na naszym rodzimym podwórku można zorganizować zarówno ślub, jak i wesele marzeń rodem z Hollywood. Wystarczy tylko odpowiedni pomysł i sprawdzony organizator, który o wszystko się zatroszczy. Moda w zakresie organizacji ślubów i wesel ciągle się zmienia, a także ewoluuje. W ostatnich latach widać na tym polu kilka znaczących zmian.

Co jest na topie?

Przede wszystkim huczne wesela. Po okresie pandemii wiele par zdecydowało się na ponowne spotkania ze znajomymi i duże imprezy. Drugim, lecz skrajnym trendem, jest organizowanie przyjęcia na terenie prywatnych posiadłości i świętowanie w gronie najbliższych. Osobną kategorię stanowią śluby i wesela celebrytów z pierwszych stron gazet. Sprawdźmy, jakie wesela w ostatnich latach organizowały zagraniczne gwiazdy.

Impreza na ranczu

Nie zawsze gwiazdy decydują się na organizowanie hucznego wesela. Przykładem mogę być Gwen Stefani i Blake Shelton, którzy zorganizowali sekretny ślub w 2021 roku na swoim ranczu. W uroczystości wzięli udział tylko najbliżsi: znajomi oraz rodzina. Na terenie posiadłości Sheltona stanęła niewielka kapliczka, w której zakochani złożyli sobie przysięgi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Gwen Stefani (@gwenstefani)

Czy niewielki ślub to nowy trend?

,,Wiodącym trendem w 2023 roku jest organizowanie ślubów plenerowych. W naszym obiekcie
posiadamy odpowiednią infrastrukturę, by przygotować taką imprezę. Wiele osób zastanawia się, jak organizowane są śluby plenerowe, gdy pogoda nie dopisze. Nasi goście mogą być o to spokojni, ponieważ zawsze mamy w zanadrzu plan B. Jesteśmy przy tym otwarci na wszelkie pomysły par młodych. Wesele plenerowe może być jak najbardziej tematyczne. Jeśli ktoś życzy sobie imprezę rodem z westernu.” – my ją zorganizujemy. – wyjaśnia Joanna Hoc-Kopiej z Dworu Korona Karkonoszy.

A może ślub w zoo?

Przykładem pary, które wykazała się ogromną fantazją, są Bindi Irwin i Chandler Powell. Ci na miejsce zaślubin wybrali australijskie zoo. Córka znanego na całym świecie łowcy krokodyli Steve i
Irwina postawiła na kameralną uroczystość, bez udziału gości, z uwagi na panującą wówczas pandemię.

Ślub gwiazd
Foto Instagram: @bindisueirwin

,,Młodzi mają różne pomysły, a zadaniem organizatorów jest sprostanie im. Organizacja ślubu w zoo
to nie lada wyzwanie. Dla naszych gości robiliśmy już egzotyczne śluby, a nasz hotel i cała jego
infrastruktura zmieniały się wraz z potrzebami młodych. Mamy za sobą uroczystości w stylu
hawajskim czy morskim. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia.” – dodaje Joanna Hoc-Kopiej, Dwór Korona Karkonoszy.

Wesele w rozmiarze king size

Michael Jordan i Yvette Prieto – była modelka – zorganizowali ślub dla 2200 gości. Ta liczba robi
wrażenie. Było to prawdziwe wyzwanie logistyczne. Najpierw goście udali się na ceremonię do
kościoła Bethesda-by-the-Sea Episcopal Church, gdzie dotarli specjalnie wynajętymi autokarami
turystycznymi. Na polu golfowym, w niedalekiej odległości od rezydencji pana młodego,
wybudowano olbrzymie namioty o powierzchni trzech boisk do piłki nożnej. Nie zabrakło dedykowanej sali balowej, a także części cateringowej i ogromnej sceny dla zespołu muzycznego. Sprzęt nagłaśniający na to wydarzenie przywiozły aż cztery samochody ciężarowe.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @number1bodycollection

 ,,Aż tak huczne wesela w Polsce nie są popularne. Zdarza nam się organizować naprawdę duże
przyjęcia. I rzeczywiście w takich sytuacjach świetnie sprawdzają się namioty. Dzięki nim możemy zyskać nieco miejsca, a także w dowolny sposób ustawiać stoły i krzesła.”– dodaje Joanna Hoc-Kopiej.

Ślub w bajkowym stylu

Kolejną parą, na ślub której czekało wiele osób, byli Britney Spears i Sam Asghari. Para zaplanowała kameralną uroczystość w rodzinnym gronie, ale dobrze się do niej przygotowała. Zatrudniła producenta eventów, by ten dzień był wyjątkowy. Jak wspominała w wywiadach panna młoda, zależało im na ciepłych, kobiecych dekoracjach w jasnych kolorach. Nie zabrakło także bajkowego ogrodu, ułożonego z kwiatów. Przed domem młodych stanął biały koń ze złotymi kopytami, który ciągnął karocę. Krótka ceremonia odbyła się w plenerze, pod namiotem z różowego aksamitu. Jak widać śluby plenerowe cieszą się dużą popularnością wśród tych znanych i mniej znanych. Każda para młoda marzy bowiem o weselu jak z bajki, a szczególnie o bajkowym zakończeniu: i żyli długo i szczęśliwie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sam Asghari (@samasghari)