Tommy Jeans rusza z jesienną kampanią!

Marka Tommy Hilfiger, rozpoczyna kampanię TOMMY JEANS na jesień 2022 przedstawiając video z udziałem piosenkarki, autorki tekstów i producentki @temsbaby.

Tommy Jeans
Tommy Jeans rusza z jesienną kampanią!

Po światowej trasie Tems (@temsbaby) wraca do swojego rodzinnego miasta Lagos w Nigerii i staje się główną gwiazdą kampanii Tommy Jeans. Video promocyjne powstało przy wsparciu zespołu skateboardingowego WAFFLESNCREAM oraz artystów Alté, Lady Donli i Damiego Oniru. Lagos, w którym powstała kampania jest dziś jednym z najbardziej ekscytujących, globalnych centrów kreatywności.

Tommy Jeans i Temsbaby

„Bycie częścią tej kampanii jest ekscytujące, szczególnie z tego powodu, że dzięki niej wiele osób pozna Lagos oraz jego klimat i kulturę” – mówi Tems. „Zamieszkujące miasto społeczności nie tylko zachęcają do dążenia do celu ale i przesuwania granic –co bardzo pomaga ewoluować jako twórca. To podejście odegrało kluczową rolę w tym, że stałam się artystką, którą jestem dzisiaj”. – artystka Temsbaby.

Tommy Jeans rusza z jesienną kampanią!
Tommy Jeans rusza z jesienną kampanią!

W kampanii pojawia się pierwsza kolekcja, zainspirowana mieszanką kultury prep, skate i hip-hopu z lat 90. kolekcja dla mężczyzn, kobiet i gender-inclusive składa się z kultowych fasonów we współczesnym stylu streetwear. Linia eksperymentuje z proporcjami i detalami inspirowanymi odzieżą sportową, jednocześnie prezentując wariacje na temat kurtki puchowej Alaska. Oversize’owy krój, odpinane rękawy i nadruk z monogramem sprawiają, że ta puchówka to kluczowy element kolekcji.

Moda

Moda

O marce

Tommy Hilfiger to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek lifestylowych premium. Od 1985 roku wyznaczająca trendy i inspirująca konsumentów. Marka tworzy kultowy styl, który łączy klasykę i nowoczesność, współtworząc z ludźmi, którzy kształtują kulturę na całym świecie. To esencja klasycznego amerykańskiego stylu z nowoczesnym akcentem. Zapewnia konsumentom na całym świecie najwyższą jakość w klimacie lifestyle.

moda
Tommy Jeans rusza z jesienną kampanią!