Ubierz się w stylu Any de Armas

Ana de Armas ma swoje pięć minut i często gości na czerwonych dywanach. Trzeba przyznać, że aktorka prezentuje się obłędnie w sukniach koktajlowych, które stanowią doskonałą oprawę jej urody.

Ubierz się w stylu Any de Armas

Do tej pory była mało znaną aktorką, kojarzoną jedynie z rolą w filmie „Blade Runner 2049”.  Urodzona na kubańskiej wyspie Santa Cruz del Norte Ana de Armas a zadebiutowała w Hollywood w 2015 roku rolą w filmie „Kto tam?” z Keanu Reevesem w roli głównej. Mimo iż jej kariera na dużym ekranie rozpoczęła się stosunkowo niedawno to od 12 roku życia występowała w teatrze.

Ubierz się w stylu Any de Armas

Jej przełomową rolą była Joi w „Blade Runner 2049 i to właśnie od tego czasu jej kariera nabrała tempa, a kubańska piękność podbija teraz Hollywood. Najlepiej niech świadczy o tym fakt, że została kolejną dziewczyną Bonda co jest dobrym omenem na przyszłość. Kilka dni temu jej rola w „Na noże” została nagrodzona Złotym Globem.

Ubierz się w stylu Any de Armas

Ana de Armas ma swoje pięć minut i często gości na czerwonych dywanach. Trzeba przyznać, że aktorka prezentuje się obłędnie w sukniach koktajlowych, które stanowią doskonałą oprawę jej urody. Na co dzień Ana nieczym nie różni się od zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa: stawia na luz i wygodę.

Ubierz się w stylu Any de Armas