Stylizacje na tegoroczne święta

Przedstawiamy 3 klasyczne stylizacje, które idealnie wpasują się klimatem w świąteczny nastrój.

Stylizacje na tegoroczne święta

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jest to doskonały moment na skompletowanie stylizacji, które ubierzemy na tę okoliczność. Przy wyborze idealnego look’u, warto wziąć pod uwagę naszą wygodę i postawić na ubrania, w których będzie czuć się dobrze i komfortowo.

Klasyczna ekstrawagancja

Stylizacje na tegoroczne święta
Stylizacje na tegoroczne święta

Klasyczny look przełamany spodniami w metalicznym kolorze, to doskonały wybór na tę okazję. Damski garnitur i biała koszula, to bardzo bezpieczne połączenie, które świetnie nadaje się na wszystkie oficjalne wyjścia.

biała koszula

 

Aby delikatnie przełamać naszą stylizację i dodać jej trochę luzu, proste garniturowe spodnie zamienić możemy na model o luźniejszym kroju w metalicznym kolorze, a całą stylizację uzupełnić możemy srebrną biżuterią i butami typu czółenka.

Spektakularna prostota

Stylizacje na tegoroczne święta

Często najprostsze rozwiązania to najlepszy wybór. Połączenie spódnicy o długości midi ze swetrem o grubym splocie i skórzanymi sztybletami to ponadczasowe połączenie, które zawsze będzie zachwycać. Tak elegancka stylizacja nie potrzebuje dużo dodatków, wystarczy delikatna złota biżuteria i czerwona szminka, która pięknie dopełni cały look.