Wielkanocne paznokcie aż kuszą wzorami!

Święta wielkanocne już wkrótce... czy macie już pomysły na wielkanocne paznokcie z tej okazji? Sprawdźcie nasze propozycje!

Foto. pixabay

Nie tylko wiosna i coraz cieplejsze dni inspirują nas do tego, żeby w garderobie i na paznokciach postawić na jaśniejsze kolory. Podczas świąt wielkanocnych, siedząc z rodziną wspólnie przy stole warto zadbać o to, jak będą wyglądały nasze dłonie. Wolisz zaskoczyć swoich bliskich zwariowanymi motywami czy postawić na odświętną elegancję?

Różne wzory i kolory

Jedną z najbardziej rzucających się w oczy opcji, jest postawienie na pięć różnych kolorów na dłoni, ale tworzących spójną całość, do tego w odmienne wzory. Kwiatki, kropki czy nawet bardziej świąteczne motywy nie muszą być nudno rozmieszczone na każdym paznokciu. Dla urozmaicenia możesz  wybrać po jednym princie na każdy palec. Niektóre możesz zostawić gładkie. Decyzja należy do Ciebie!

Słodkie króliczki, kurczaczki i… baranki

A dla odważnych moc wielkanocnych wzorków. Od króliczków z marchewkami, po baranki z motylkami. Łącz je z pastelowymi, gładkimi lakierami, baw się symetrią, kombinuj. Najważniejsze to wiosenna radość na dłoniach!

Wielkanoc w spokojniejszym wydaniu

A dla miłośników klasyki – pastelowe kolory. Żeby było ciekawiej – użyj na każdym palcu innego koloru. A może skusisz się na choć jeden motyw z zajączkiem?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#acrylgelnails #wielkanocnepaznokcie #pastelove #kolorowepaznokcie #wiosennepaznokcie💅 @slowianka_lovers @lartnails @spnnails

Post udostępniony przez Kasia Leśniak (@kasia.lesniak.9)