Wiosenne kurtki, parki i płaszcze

Pomimo że za oknem wciąż zima myślami jesteśmy już w okresie wiosennym. Pokazy domów mody na sezon SS18 już dawno za nami, a półki i wieszaki w galeriach handlowych coraz bardziej są zapełnione wiosennymi kolekcjami, w których na pierwszy plan wysuwają się… okrycia wierzchnie.

Wiosenne kurtki, parki i płaszcze

Wiosenne kolekcje zdecydowanie obfitują w okrycia wierzchnie. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ w tym sezonie króluje różnorodność zarówno w fasonach, jak i kolorach.

Fanki ramonesek mogą odetchnąć z ulgą: w tym roku wracają one ze zdwojoną siłą i na dodatek w nowym wydaniu. Odstępujemy od ciemnych grobowych kolorów na rzecz jasnych pastelowych szarości, beżów i srebra, które pojawia się w postaci dobrze widocznej lśniącej nitki.

Ramoneskę najlepiej połączyć ze spódnicą ołówkową, wykonaną z wysokiej jakości tkaniny np. skóry i T-shirtem, który nada całemu lookowi powiewu świeżości i luzu.
Jeżeli jednak jesteś zmarzlakiem, wybierz płaszczyk z cieplejszej tkaniny o kroju szlafroka, obowiązkowo z wielkim kapturem.

Wiosna to oczywiście okres niepewnej pogody, kiedy w trakcie słonecznego dnia nagle może spaść deszcz. W tym roku w końcu w sklepach jest zatrzęsienie płaszczów przeciwdeszczowych, które pojawiały się na wybiegach największych domów mody m.in. Channel. Nareszcie jest w czym wybierać, jednak jeżeli chcesz wyglądać supermodnie postaw na płaszcz wiosenny z przeźroczystego materiału lub na taki w intensywnym kolorze czerwieni w moro, który zdecydowanie będzie Cię wyróżniał z tłumu.

Stylizacja 1

Wiosenne kurtki, parki i płaszcze

kurtka -Boca sukienka-BlackorWhite, plecak, czapka, kosmetyki, buty, okulary – TK Maxx

Stylizacja 2

Wiosenne kurtki, parki i płaszcze

parka -Boca płaszcz wiązany w pasie- More Moi, buty-Menbur torebka, okulary-TK maxx, kurtka w kratkę-Cristina

 

Stylizacja 3

Wiosenne kurtki, parki i płaszcze

płaszcz i torebka-Boca spódnica-BlackorWhite, buty-Menbu,r plecak, okulary -TK Maxx, bluzka- More Moi

Stylizacja 4

Wiosenne kurtki, parki i płaszcze

płaszcz-BlackorWhite parka -Boca, buty- Menbur/ torebka,kosmetyki, okulary-TK Maxx

Stylizacja 5

Wiosenne kurtki, parki i płaszcze

płaszcz – Midori Feminine Fashion, buty- Caprice golf -BlackorWhite/, spódnica – More Moi,  torebka-Boca