Wiosenne kurtki, parki i płaszcze

Pomimo że za oknem wciąż zima myślami jesteśmy już w okresie wiosennym. Pokazy domów mody na sezon SS18 już dawno za nami, a półki i wieszaki w galeriach handlowych coraz bardziej są zapełnione wiosennymi kolekcjami, w których na pierwszy plan wysuwają się… okrycia wierzchnie.

Wiosenne kurtki, parki i płaszcze

Wiosenne kolekcje zdecydowanie obfitują w okrycia wierzchnie. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ w tym sezonie króluje różnorodność zarówno w fasonach, jak i kolorach.

Fanki ramonesek mogą odetchnąć z ulgą: w tym roku wracają one ze zdwojoną siłą i na dodatek w nowym wydaniu. Odstępujemy od ciemnych grobowych kolorów na rzecz jasnych pastelowych szarości, beżów i srebra, które pojawia się w postaci dobrze widocznej lśniącej nitki.

Ramoneskę najlepiej połączyć ze spódnicą ołówkową, wykonaną z wysokiej jakości tkaniny np. skóry i T-shirtem, który nada całemu lookowi powiewu świeżości i luzu.
Jeżeli jednak jesteś zmarzlakiem, wybierz płaszczyk z cieplejszej tkaniny o kroju szlafroka, obowiązkowo z wielkim kapturem.

Wiosna to oczywiście okres niepewnej pogody, kiedy w trakcie słonecznego dnia nagle może spaść deszcz. W tym roku w końcu w sklepach jest zatrzęsienie płaszczów przeciwdeszczowych, które pojawiały się na wybiegach największych domów mody m.in. Channel. Nareszcie jest w czym wybierać, jednak jeżeli chcesz wyglądać supermodnie postaw na płaszcz z przeźroczystego materiału lub na taki w intensywnym kolorze czerwieni w moro, który zdecydowanie będzie Cię wyróżniał z tłumu.

Stylizacja 1

Wiosenne kurtki, parki i płaszcze

kurtka -Boca/boca.pl, sukienka-BlackorWhite/blackorwhite.pl, plecak, czapka, kosmetyki, buty, okulary – TK Maxx

Stylizacja 2

Wiosenne kurtki, parki i płaszcze

parka -Boca/boca.pl, płaszcz wiązany w pasie- More Moi/moremoi.com, buty-Menbur/menbur.pl, torebka, okulary-TK maxx, kurtka w kratkę-Cristina Effe/cristinaeffe.com

 

Stylizacja 3

Wiosenne kurtki, parki i płaszcze

płaszcz i torebka-Boca/boca.pl, spódnica-BlackorWhite/blackorwhite.pl, buty-Menbur/menbur.pl, plecak, okulary -TK Maxx, bluzka- More Moi/moremoi.com

Stylizacja 4

Wiosenne kurtki, parki i płaszcze

płaszcz-BlackorWhite/blackorwhite.pl, parka -Boca/boca.pl, buty- Menbur/menbur.pl, torebka,kosmetyki, okulary-TK Maxx

Stylizacja 5

Wiosenne kurtki, parki i płaszcze

płaszcz – Midori Feminine Fashion/midori.pl, buty- Caprice/caprice.pl, golf -BlackorWhite/blackorwhite.pl, spódnica – More Moi/moremoi.com, torebka-Boca/boca.pl

Wpis znaleziono dzięki:

- moda

- stylizacje

- wiosna