Letnia kolekcja zainspirowana naturą

Nowa, letnia kolekcja kapsułowa znanej marki została zatytułowana „Back to Nature”. Jest - jak sama nazwa wskazuje - powrotem do natury.

letnia kolekcja
Letnia kolekcja zainspirowana naturą

Lato to czas, gdy w końcu temperatura wzrasta. Natura jest obudzona do życia dlatego roślinność bujnie rozkwita wieloma różnorodnymi barwami. To również okres, w którym zaczynamy planować podróże, bliskie i dalsze, do zgiełku miasta, ale również do dzikiej natury. Letnia kolekcja kapsułowa marki Renee „Back to Nature” jest swoistym powrotem na łono przyrody. Co w niej znajdziemy?

Letnia kolekcja inspirowana naturą

Może być kojarzona przede wszystkim z surowością, elegancją, ale też dzikością i romantyzmem. Odnajdziemy w niej mocny akcent na czerń, błysk, wiązania w obuwiu oraz biżuterię XXL. Nie zabrakło również zwiewnych sukienek w kwiaty jak i tych przylegających do ciała. Prezentacji kolekcji towarzyszy minimalistyczna sesja zdjęciowa w roślinnej i kamiennej scenerii.

letnia kolekcja
Kolekcja zainspirowana naturą
letnia kolekcja
Kolekcja zainspirowana naturą

Miłośniczkom romantycznego stylu z pewnością przypadną do gustu bufki, kwadratowe dekolty i styl vintage w połączeniu z pastelowymi kolorami tj. lila, błękit, brzoskwinia czy mięta. Propozycją dla prawdziwych girlboss mogą być eleganckie, proste i dłuższe marynarki, które również mogą pełnić funkcję sukienek.

Kolekcja zainspirowana naturą

Projektując buty marka skupiła się na objętości, wiązaniach i wysokich podeszwach. W ofercie znajdziemy sandały, czółenka, klapki, espadryle czy sneakersy w najmodniejszych kolorach i wzorach.

Letnia kolekcja zainspirowana naturą