Witamina C w codziennej pielęgnacji naszej cery

Okazuje się, że witamina C jest niezbędnym składnikiem zdrowo wyglądającej buzi. Jakie sekretne moce skrywa?

Witamina C w codziennej pielęgnacji naszej cery
Witamina C w codziennej pielęgnacji naszej cery

Piękno zaczyna się od skóry, która wygląda i czuje się zdrowo. Kiedy otrzymuje to, czego potrzebuje, jest w stanie lepiej się chronić i poprawiać swój wygląd. Jak więc witamina C przyczynia się do zdrowego wyglądu naszej cery? Lista zalet tej witaminy jest ogromna, począwszy od redukowania przebarwień, po właściwości przeciwzmarszczkowe.

Witamina C i kwas hialuronowy

  • Radykalnie rozjaśnia skórę, odsłaniając jej wyrównany koloryt oraz promiennie zdrowy wygląd.
  • Widocznie redukuje linie mimiczne i zmarszczki oraz, dzięki nawilżeniu, poprawia wygląd skóry.
  • W połączeniu z antyoksydantami pomaga zapobiegać widocznym uszkodzeniom spowodowanym przez
    substancje zanieczyszczające środowisko.

Jaki kosmetyk wybrać?

Linia pielęgnacyjna Artistry Skin Nutrition pozwala w pełni skorzystać z dobrodziejstw witaminy C oraz kwasu hialuronowego (HA). Serum z witaminą C i kwasem hialuronowym to innowacyjny produkt, niezwykle skuteczne serum rozjaśniające, które jednocześnie redukuje widoczne linie mimiczne i zmarszczki. Formuła łączy w sobie składniki, które dostarczają skórze wyjątkowych korzyści. Ulepszona formuła zapewnia szybsze rezultaty.

Witamina C w codziennej pielęgnacji naszej cery
Witamina C w codziennej pielęgnacji naszej cery

Witamina C to nie wszystko

Artistry Skin Nutrition Serum z witaminą C i kwasem hialuronowym zawiera 10% witaminy C, co jest najwyższym
w historii stężeniem w tej formule, aby zapewnić jeszcze silniejsze działanierozjaśniające, ujędrniające i wzmacniające. Potrójny kwas hialuronowy zawiera 3 różnej wielkości cząsteczki kwasu hialuronowego, które działają na różnych poziomach, aby zwiększyć nawilżenie, a także uelastycznić skórę. Dodatkowo, serum zawiera mieszankę peptydową, która łączy w sobie dwa peptydy, aby widocznie zmniejszyć zauważalne niedoskonałości (przy ciągłym
stosowaniu produktu).

Wegańska formuła

Opracowany zgodnie z wytycznymi Artistry Clean, co oznacza formułę przyjazną dla wegan, bez składników
pochodzenia zwierzęcego oraz testów przeprowadzanych na zwierzętach. Zawiera ekstrakt z nasion białej chia oraz
owoców aceroli, uprawianych na farmach Nutrilite, stosujących metody zrównoważonego rolnictwa, aby zapewnić najwyższą jakość produktu od uprawy, aż do pierwszego użycia na skórze.

Witamina C w codziennej pielęgnacji naszej cery
Relacja ze spotkania z ekspertami Artistry

Stworzone w przejrzysty sposób

Wiedza o tym, skąd pochodzą składniki i jak dany produkt jest wytwarzany, może pomóc konsumentom w wyborze przejrzystych, bezpiecznych i skutecznych kosmetyków. Marka pozwala pozbyć się wątpliwości przy wyborze produktów, które zawierają wyłącznie roślinne składniki odżywcze Nutrilite, których proces powstawania można śledzić już na etapie zbierania nasion, aż po moment pierwszego zastosowania na skórze. Produkty Artistry Skin  spełniają również nowy standard Artistry Clean, obejmujący listę „TAK”: zatwierdzonych, korzystnych i bezpiecznych składników oraz listę „NIE”: ponad 1300 składników, z których marka decyduje się nigdy nie używać w swoich produktach do pielęgnacji skóry.