Women in Chanel w warszawskiej Królikarni

W wyniku współpracy małżeństwa Petera Farago i Ingeli Klementz Farago z głównym projektantem domu mody Chanel Karlem Lagerfeldem możemy podziwiać w warszawskiej Królikarni niesamowitą wystawę pt. "Women in Chanel".

Screenshot @bpalczynska
Screenshot @bpalczynska

Wystawa „Women in Chanel” to kontynuacja projektu „Northern Women in Chanel”. Tym razem fotograf postanowił przedstawić kobiety Chanel z Polski, Czech, Węgier i Rumunii, czyli urodę typowo słowiańską. Od początku kwietnia wystawę możemy podziwiać w Muzeum Rzeźby w Królikarni w Warszawie. Do 20 kwietnia wstęp jest darmowy.

Na fotografiach wystąpiły między innymi Andrea Diaconu, Anja Rubik, Anna Jagodzińska, Barbara Palvin, Eniko Mihalik, Monika Jagaciak, Karolina Kurkova, Kasia Struss, Magdalena Frąckowiak, Małgosia Bela i Vanessa Axente. Sukces wcześniejszej wystawy małżeństwa Farago z motywem kobiet z północy sprawił, że nadszedł czas, aby zaprezentować drugą edycję kobiet Chanel. Fotografie są wyjątkowo magiczne i ulotne, urzekają pięknem i intrygują niezwykłą elegancją. Wystawę odwiedziła już Jessica Mercedes i Macademian Girl.