Zakochaj się w marchewce na wiosnę!

zakochaj sie w marchewsce na wiosneSzara, sucha i zniszczona po zimie skóra to już przeszłość. Marka Tso Moriri wprowadza na rynek nowość – marchewkowy mus do ciała – ręcznie robiony kosmetyk, tworzony w 100 proc.
z naturalnych składników, przeznaczony do kompleksowej regeneracji przesuszonej skóry.
Kosmetyk doskonale nawilża, natłuszcza i odżywia skórę oraz nadaje jej zdrowego blasku.

Aksamitny, marchewkowy mus w kontakcie ze skórą zmienia swoją konsystencję w aromatyczny olejek, który po wchłonięciu pozostawia skórę gładką, rozświetloną i lekko opalona. Jego słodki, pobudzający zmysły zapach zmieni codzienną pielęgnację ciała w niezapomnianą chwilę przyjemności.

DLACZEGO MARCHEWKA?
Olej marchwiowy bogaty jest w witaminy A i E, minerały oraz kwasy tłuszczowe, które mają
właściwości regenerujące skórę. Naturalny beta karoten zawarty w olejku zwiększa zdolności obronne skóry przeciw infekcjom, przyśpiesza gojenie drobnych uszkodzeń oraz regeneruje i wzmacnia komórki skóry.
Po jego użyciu skóra staje się bardziej jędrna, gładka i sprawia wrażenie muśniętej słońcem.
Marchewkowy mus do ciała marki Tso Moriri (poj. 150 ml, cena: 55,95 zł) w swoim składzie posiada też dwa inne, kluczowe składniki: masło shea, znane ze swoich właściwości nawilżających i poprawiających napięcie skóry oraz olej kokosowy, który głęboko penetrując skórę chroni ją przed nadmiernym wysuszeniem, odżywia i pielęgnuje.
Marka Tso Moriri znana jest ze swoich ręcznie robionych, organicznych produktów, które nie
posiadają parabenów i produktów ropopochodnych. Tworzone w 100 proc. z naturalnych składników kosmetyki są bezpieczne dla skóry, nie uczulają i nie są testowane na zwierzętach. Wykorzystywane składniki przechodzą bardzo rygorystyczne badania jakościowe oraz mikrobiologiczne, a najwyższe standardy produkcji zapewnia certyfikat dobrych praktyk produkcyjnych.